Turniej pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego zakończony

Utworzono: sobota, 29 wrzesień 2012

W dniach 28-30 września w Żarowie rozegrany został turniej klasyfikacyjny pamięci tragicznie zmarłych zawodników klubu szachowego Goniec Żarów Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego. Łącznie w trzech grupach wystartowało 41 osób.

W grupie A gdzie rywalizowali zawodnicy na dystansie 5 rund a turniej zgłoszony był do FIDE zwyciężył Paweł Kowalczyk (WOK Wałbrzych) przed Damianem Danielem (Goniec Żarów) oraz Bartoszem Kosińskim (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). Miejsca pozostałych zawodników naszego klubu: 7 - Zbigniew Zieliński, 9 - Przemysław Borowski, 10 - Dawid Mozol, 11 - Mirosław Cygan.

W grupie B zwyciężył Filip Biernat (Wrocław) przed Jakubem Dołharzem (Goniec Żarów) oraz Tomaszem Dudziakiem (KSz GAMBIT MDK Świdnica). Miejsca pozostałych zawodników naszego klubu: 4 - Ewelina Dominik, 6 - Wiktor Zaremba, 9 - Hubert Zaremba, 10 - Natalia Dominik.
Normy na III kategorie szachowe uzyskali: Filip Biernat oraz Tomasz Dudziak.

W grupie C gdzie zwyciężył Jan Klebański (WOK Wałbrzych) przed Maciejem Czemerzyński oraz Antonim Pieszczoch (oboje KSz GAMBIT MDK Świdnica), 14 miejsce zajął Konstanty Roubo (Goniec Żarów).
Normy na IV kat. szachowe uzyskali: Jan Klebański i Maciej Czemerzyński, normy na V kat. uzyskali: Dawid Goppold oraz Tymoteusz Jaśków (wszyscy KSz GAMBIT MDK Świdnica).

Serwisy turniejowe:
gr. A
gr. B
gr. C