III Memoriał Szachowy zakończony

Utworzono: niedziela, 05 październik 2014

W dniach 3-5 października w Gimnazjum w Żarowie rozegrany został III Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego. W turnieju podzielonym tradycyjnie na 3 grupy wystartowały łącznie 64 osoby. W grupie A zgłoszonej do rankingu FIDE zwyciężył podobnie jak w latach ubiegłych Paweł Kowalczyk (WOK Wałbrzych) przed Januszem Kilańskim (Gambit MDK Świdnica) i Franciszkiem Serneckim (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). Miejsca naszych zawodników: 8 - Jan Woźny, 9 - Mirosław Cygan.

W grupie B (31 osób) wygrał zawodnik naszego klubu Ernest Sojski przed Karolem Doskocz (KS AZS Politechnika Wrocławska) i Piotrem Perkowskim (Wałbrzych).

W grupie C (23 osoby) wygrał Tomasz Kisielewski (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) przed Andrzejem Jankowskim (UKS Goniec Leśnica) i Janem Czerwińskim (KSz GAMBIT MDK Świdnica). Miejsca zawodników z Żarowa: 9 miejsce - Katarzyna Struszewska, 10 - Konstanty Roubo.

grupa A serwis
grupa B serwis
grupa C serwis

Galeria zdjęć z gr B i C - autor Marcin Korzekwa