Damian Daniel mistrzem Dolnego Śląska!

Utworzono: niedziela, 11 maj 2014

W dniach 10-11 maja w Żarowie rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich. Do Żarowa, jak co roku, zawitali młodzi szachiści z całego województwa, rywalizując o miano mistrza Dolnego Śląska. Łącznie przy szachownicach zobaczyliśmy ponad 140 uczestników. Areną zmagań była hala sportowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Nasz klub wystąpił w bardzo okrojonym składzie, ale Mistrzostwa kończymy ze złotym medalem w kat. chłopców do lat 18 zdobytym przez Damiana Daniela.
Miejsca naszych zawodników: kat. do lat 12: 17 miejsce - Marek Barabasz, kat. do lat 16: 7 miejsce - Dawid Mozol, kat. do lat 18: 1 miejsce - Damian Daniel.

Serwisy rozgrywek:

Chłopcy do lat 8 | Chłopcy do lat 10 | Chłopcy do lat 12 | Chłopcy do lat 14 | Chłopcy do lat 16-18 
Dziewczęta do lat 8 | Dziewczęta do lat 10 |  Dziewczęta do lat 12-14 | Dziewczęta do lat 16-18

Zdjęcia z Mistrzostw: 1 dzień | 2 dzień