Udany turniej w Jaworzynie Śląskiej

Utworzono: sobota, 23 luty 2019

Kolejny dobry występ naszych zawodników. Po udanym występie tydzień temu w Strzegomiu dziś w Jaworzynie Śląskiej nasi zawodnicy zajmowali czołowe lokaty w I Otwartych Mistrzostwach Jaworzyny Śląskiej w Szachach.

W Grupie A wśród seniorów dominacja naszych zawodników, zwyciężył Kamil Gałuszka przed Markiem Szmydem, Czesławem Stecem i Januszem Kilańskim, kolejne miejsca 9 - Mirosław Cygan, 12 - Wiktor Chołody, 14 - Jan Woźny, 19 - Ernest Sojski.

W Grupie B (do 14 lat) wśród dziewcząt zwyciężyła Weronika Komaniecka a 3 miejsce zajęła Angelika Kołodziejczyk. Wśród chłopców 4 - Jakub Komaniecki, 5 - Jan Molecki.

W Grupie C (do 10 lat) wśród dziewcząt 4 miejsce dla Emilii Chrzan, natomiast wśród chłopców 5 miejsce dla Kamila Mierlaka i zdobyta 4 kategoria szachowa.

Wśród najmłodszych Grupa D (do 8 lat) drugie miejsce zajęła Oliwia Reruch a 4 - Maja Borkowska - obie zawodniczki zdobyły 4 kategorię szachową. Wśród chłopców trzecie miejsce zajął Filip Hennig, 9 - Paweł Czermański (zdobyta 4 kategoria).

Wyniki turnieju:
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D