Udany weekend szachistów 6-7.X

Utworzono: poniedziałek, 08 październik 2018

Miniony weekend był udany dla zawodników klubu Goniec Żarów.

W sobotę w Pęgowie odbyły się III Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach błyskawicznych. W gronie startujących 120 zawodników wystąpił Przemysław Borowski zajmując w klasyfikacji ogólnej 41 miejsce, natomiast w gronie zawodników do rankingu FIDE 1600 Przemek zajął 1 miejsce!!!

Wyniki turnieju

W sobotę i niedzielę w Ścinawce Średniej rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Podokręgu Kłodzkiego w szachach szybkich, w których wystąpił Damian Daniel zajmując 6 miejsce.

Wyniki turnieju

W niedzielę w Świdnicy rozegrany został ostatni 7 turniej w ramach cyklu Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w szachach. W tym turnieju wystąpiło aż 11 reprezentantów naszego klubu, a pierwsze pięć miejsc zajęli właśnie zawodnicy klubu Goniec Żarów. Zwyciężył Kamil Gałuszka, przed Wojciechem Kowalczukiem i Czesławem Stec, 4 miejsce zajął Maciej Kaczmarzyk (1 miejsce w grupie do lat 12), 5 - Janusz Kilański, 7 - Jan Woźny, 9 - Konstanty Roubo (2 miejsce w grupie do lat 18), 12 - Weronika Komaniecka (3 miejsce w grupie do lat 12, najlepsza zawodniczka), 13 - Jakub Komaniecki, 14 - Oskar Lesiak, 26 - Kamil Mierlak.

Wyniki turnieju