Świetny wynik Damiana w Pardubicach

Utworzono: środa, 02 sierpień 2017

Rewelacyjny wynik zanotował nasz zawodnik w turnieju w czeskich Pardubicach. W dniach 13-30 lipca w Pardubicach odbywał się festiwal gier umysłowych, wśród których rozegrano szereg turniejów szachowych. W turnieju Czech OPEN 2017 w grupie B z udziałem aż 268 zawodników z 26 krajów Damian Daniel zajął wysokie 15 miejsce do tego nie rozgrywając ostatniej rundy z powodu konieczności wcześniejszego wycofania się z turnieju. W całym turnieju przegrał tylko 1 partię a zanotował aż 6 wygranych (w tym 1 z FM z Niemiec!) i 1 remis (z FM z Rosji). Damian poprawił o prawie 50 pkt swój ranking FIDE. Drugim startującym zawodnikiem z naszego klubu w tym turnieju był Przemysław Borowski, który zajął odległe 215 miejsce.

Wyniki turnieju