• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2002/03 - Dolnośląska A Klasa - Zachód

Tabela końcowa po 7 rundach

Mc Drużyna                   	Pkt   	Meczowe   	Berg.
1 MKS Liczyrzepa Jelenia Góra 33 12.0 - 2.0 581.25
2 WOK-EN Wałbrzych I, 31 12.0 - 2.0 573.75
3 UKL EL TUR Bogatynia, 25.5 11.0 - 3.0 458.50
4 LZS Goniec Żarów, 20 6.0 - 8.0 367.25
5 WOK-EN Wałbrzych II, 20 5.0 - 9.0 329.00
6 UKS Debiut Przedwojów II, 19.5 6.0 - 8.0 336.00
7 MCKF Bielawa, 10 - 2.0 - 12.0 212.50
8 UKS Piast Bolków II, 9 2.0 - 12.0 136.25

Tabela wyników

Nr Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 Suma
1. UKS Debiut Przedwojów II   2.0 3.5 4.0  1.0 2.0 5.5 1.5 19.5
2. UKL EL TUR Bogatynia 4.0   3.5  3.0 3.5 4.5 6.0 1.0 25.5
3. MCKF Bielawa (wycofała się) 2.5  2.5   1.0

-

4.0

-

0.0 10.0
4. WOK-EN Wałbrzych II 2.0 3.0 5.0   1.5  1.5  6.0 1.0 20.0
5. WOK-EN Wałbrzych I 5.0 2.5 6.0 4.5   4.5   4.5 4.0 31.0
6. LZS Goniec Żarów 4.0 1.5 2.0 4.5   1.5   5.0  1.5 20.0
7. UKS Piast Bolków II 0.5 0.0  6.0  0.0  1.5 1.0   0.0 9.0
8. MKS Liczyrzepa Jelenia Góra 4.5 5.0  6.0 5.0 2.0  4.5 6.0   33.0

 

Wyniki poszczególnych rund:

I runda 20.10.2002

MCKF Bielawa - LZS Goniec Żarów 4-2
Urbanek, Stanisław (1800) -Szkut, Piotr (1800) 0-1
Sieczka, Radosław (1200) - Paradowski, Paweł (1800) 1-0
Zając, Robert (1200) - Zdanowski, Adrian (1600) 1-0
Masalski, Damian (1400) - Bieszczad, Michał (1600) 1-0
Suder, Gienek (1000) - Kipczak, Jan (1800) 1-0
Imbór, Agnieszka (1000) - Bieszczad, Magdalena (1600) 0-1


II runda 17.11.2002

LZS Goniec Żarów - WOK-EN Wałbrzych II 4,5-1,5
Szkut, Piotr (1800) - Jeske, Jerzy (1800) ½ - ½
Paradowski, Paweł (1800) - Nawotczyński, Tadeusz (1800) 1-0
Stec, Czesław (1800) - Bieliński, Kazimierz (1800) 1-0
Bieszczad, Michał (1600) - Futyma, Ireneusz (1800) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Nawotczyński, Zbigniew (1600) 1-0
Grzybowska, Monika (1600) - Zaręba, Aleksandra (1000) 1-0


III runda 24.11.2002

WOK-EN Wałbrzych I - LZS Goniec Żarów 4,5-1,5
Wyrwisz, Andrzej (1800) - Stec, Czesław (1800) 1-0
Szewczyk, Jacek (2200) - Zdanowski, Adrian (1600) 1-0
Zieliński, Zbigniew (2000) - Bieszczad, Michał (1600) 1-0
Mikołajczyk, Andrzej (1800) - Paradowski, Stefan (1800) ½ - ½
Kowalski, Ryszard (1800) - Adamek, Artur (1600) 1-0
Walczak, Teresa (1000) - Bieszczad, Magdalena (1600) 0-1


IV runda 08.12.2002

MKS Liczyrzepa Jelenia Góra - LZS Goniec Żarów 4,5-1,5
Morcinek, Marian (2277) - Szkut, Piotr (1800) 1-0
Cejko, Leszek (2000) - Paradowski, Stefan (1800) 1-0
Maciejewski, Waldemar (2118) - Garbacz, Marcin (1600) 1-0
Stecko, Artur (2000) - Kipczak, Jan (1800) 1-0
Słociński, Maciej (1800) - Adamek, Artur (1600) ½ - ½
Słocińska, Dagmara (1400) - Bieszczad, Magdalena (1600) 0-1


V runda 15.12.2002

LZS Goniec Żarów - UKS Piast Bolków II 5-1
Szkut, Piotr (1800) - Najwer, Andrzej (1000) 1-0
Paradowski, Paweł (1800) - Dudek, Dawid (1400) 0-1
Stec, Czesław (1800) - Suhak, Roman (1000) 1-0
Paradowski, Stefan (1800) - Wieczorek, Radosław (1200) 1-0
Garbacz, Marcin (1600) - Zając, Andrzej (1200) 1-0
Bieszczad, Magdalena (1600) - Kania, Żaneta (1000) 1-0


VI runda 12.01.2003

UKS Debiut Przedwojów II - LZS Goniec Żarów 2-4

Hałubek, Stefan (2000) - Szkut, Piotr (1800) 1-0
Kochanowski, Paweł (1800) - Paradowski, Paweł (1800) 0-1
Koszkul, Wojciech (1600) - Stec, Czesław (1800) 0-1
Guziewicz, Wojciech (1600) - Paradowski, Stefan (1800) 0-1
Kwiatek, Łukasz (1400) - Adamek, Artur (1600) 1-0
Kopeć, Katarzyna (1250) - Bieszczad, Magdalena (1600) 0-1


VII runda 23.02.2003

LZS Goniec Żarów - UKL EL TUR Bogatynia 1,5-4,5
Szkut, Piotr (1800) - Gałażewski, Tomasz (1800) 0-1
Paradowski, Paweł (1800) - Stupak, Piotr (1600) 0-1
Stec, Czesław (1800) - Drzymała, Grzegorz (1800) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Prądzyński, Krystian (1800) 0-1
Adamek, Artur (1600) - Ogonowska, Katarzyna (1600) ½ - ½
Bieszczad, Magdalena (1600) - Młodzińska, Irena (1400) 1-0


Dorobek zawodników:

Adamek Artur		1   pkt (4 partie)
Bieszczad Magdalena	6   pkt (6)
Bieszczad Michał	0   pkt (3)
Garbacz Marcin		2   pkt (4)
Grzybowska Monika	1   pkt (1)
Kipczak Jan		0   pkt (2)
Paradowski Paweł	2   pkt (5)
Paradowski Stefan	2.5 pkt (4)
Stec Czesław		3   pkt (5)
Szkut Piotr		2.5 pkt (6)
Zdanowski Adrian	0   pkt (2)