• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2015/16 - IV Liga Wałbrzyska

Utworzono: niedziela, 17, styczeń 2016

I runda - Żarów, 11.12.2015

Goniec III Żarów - Goniec II Żarów 2-3

Krzysztof Serwin - Dawid Mozol ½-½
Jan Wożny - Michał Bieszczad 1-0
Kamil Krzyżanowski - Mirosław Cygan 0-1
Ernest Sojski - Artur Adamek 0-1
Wiktor Zaremba - Henryk Król ½-½


II runda - Żarów, 20.12.2015 przełożony na 24.01.2016

Goniec II Żarów - UKS Zadrna Kamienna Góra 2-3

Dawid Mozol - Karol Czoch ½-½
Michał Bieszczad - Łukasz Poborca ½-½
Mirosław Cygan - Hubert Czoch 1-0
Artur Adamek - Michał Wagiel 0-1
Piotr Kasków - Józef Sobota 0-1

Goniec III Żarów - KS Polanica Zdrój 3-2

Krzysztof Serwin - Władysław Drążek 1-0
Jan Woźny - Janusz Górecki + -
Kamil Krzyżanowski - Wiesław Dzieczkaniec 0-1
Ernest Sojski - Jan Widera 0-1
Wiktor Zaremba - Jan Klimowicz 1-0

III runda - Żarów, 20.12.2015 przełożony na 24.01.2016

UKS Zadrna Kamienna Góra - Goniec III Żarów 4-1

Karol Czoch - Krzysztof Serwin 1-0
Łukasz Poborca - Jan Woźny 1-0
Hubert Czoch - Kamil Krzyżanowski 0-1
Michał Wagiel - Ernest Sojski 1-0
Józef Sobota - Wiktor Zaremba 1-0

KS Polanica Zdrój - Goniec II Żarów 3-2

Władysław Drążek - Dawid Mozol ½-½
Janusz Górecki - Michał Bieszczad ½-½
Wiesław Dzieczkaniec - Mirosław Cygan 1-0
Jan Widera - Artur Adamek 1-0
Jan Klimowicz - Piotr Kasków 0-1


IV runda - Żarów, 17.01.2016

Goniec II Żarów - Hetman I Wałbrzych 1,5-3,5

Dawid Mozol - Marek Zych 0-1
Jowita Dranka - Łukasz Zawadzki 0-1
Michał Bieszczad - Anna Patyk 0-1
Mirosław Cygan - Jakub Kubicz ½-½
Artur Adamek - Marcin Hausman + -

Goniec III Żarów - Hetman II Wałbrzych 5-0

Czesław Stec - Krzysztof Kondrat 1-0
Krzysztof Serwin - Tymoteusz Kordylak 1-0
Jan Woźny - Bartosz Czapliński 1-0
Kamil Krzyżanowski - Oliwier Baran 1-0
Ernest Sojski - Aleksander Wilk 1-0

V runda - Żarów, 17.01.2016

Hetman I Wałbrzych - Goniec III Żarów 3-2

Łukasz Zawadzki - Czesław Stec 1-0
Anna Patyk - Krzysztof Serwin 1-0
Jakub Kubicz - Jan Woźny 1-0
Marcin Hausman - Kamil Krzyżanowski - +
pauza - Ernest Sojski - +

Hetman II Wałbrzych - Goniec II Żarów 0-5

Krzysztof Kondrat - Dawid Mozol 0-1
Tymoteusz Kordylak - Jowita Dranka 0-1
Bartosz Czapliński - Michał Bieszczad 0-1
Oliwier Baran - Mirosław Cygan 0-1
Aleksander Wilk - Artur Adamek 0-1


VI runda - Jelenia Góra, 28.02.2016

KSz Jelonka I Jelenia Góra - Goniec III Żarów 1-4

Piotr Świąkowski - Czesław Stec 0-1
Nikodem Świercz - Krzysztof Serwin 1-0
Katarzyna Kmiecik - Jan Woźny 0-1
Julia Słowik - Kamil Krzyżanowski 0-1
Michał Wojak - Wiktor Zaremba 0-1

KSZ Jelonka II Jelenia Góra - Goniec II Żarów 1-4

VII runda - Jelenia Góra, 28.02.2016

Goniec III Żarów - KSz Jelonka II Jelenia Góra 1-4

Goniec II Żarów - KSz Jelonka I Jelenia Góra 4-1


VIII runda - Żarów, 13.03.2016

GLKS Goniec III Żarów - WOK Wałbrzych I 0-5

GLKS Goniec II Żarów - WOK Wałbrzych II 5-0

IX runda - Żarów, 13.03.2016

WOK Wałbrzych II - GLKS Goniec III Żarów 0,5-4,5

WOK Wałbrzych I - GLKS Goniec II Żarów 4-1 


X runda - Ścinawka Średnia, 10.04.2016

UKS Giecek II Radków - GLKS Goniec III Żarów 3-2

 

UKS Giecek III Radków - GLKS Goniec II Żarów 1,5 - 3,5

 

XI runda - Ścinawka Średnia, 10.04.2016

GLKS Goniec II Żarów - UKS Giecek II Radków 1,5-3,5

 

GLKS Goniec III Żarów - UKS Giecek III Radków 3,5-1,5