• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2015/16 - III Dolnośląska Liga Szachowa

I runda - Żarów, 18.10.2015

GLKS Goniec Żarów - Wieża Pęgów 1,5-3,5
Marek Szmyd (1981) - Jakub Żeberski (2325) 0-1
Damian Daniel (1997) - Marian Kwieciński (2242) 1-0
Wojciech Kowalczuk (2057) - Ryszard Grossmann (2115) 0-1
Zbigniew Zieliński (1842) - Edward Helaszek (2010) ½ - ½ 
Przemysław Borowski (1702) - Piotr Szpinda (1383) 0-1


II runda - Oleśnica, 08.11.2015

MKS Pogoń Oleśnica - GLKS Goniec Żarów 3,5-1,5
Damian Baliński - Marek Szmyd (1981) 1-0
Norbert Grzesik - Daniel Damian (1997) ½ - ½ 
Mirosław Krosny - Wojciech Kowalczuk (2057) ½ - ½ 
Artur Paprocki - Zbigniew Zieliński (1842) ½ - ½ 
Paweł Sitek - Jowita Dranka 1-0


III runda - Żarów, 22.11.2015

GLKS Goniec Żarów - MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2,5-2,5
Marek Szmyd (1981) - Michał Dzikowski 0-1
Damian Daniel (1997) - Artur Czyż 0-1
Wojciech Kowalczuk (2057) - Józef Mastalarz 1-0
Zbigniew Zieliński (1842) - Piotr Majewski ½ - ½ 
Przemysław Borowski (1702) - Alicja Stankiewicz 1-0


IV runda - Wrocław, 13.12.2015

MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GLKS Goniec Żarów 3,5-1,5
Maciej Korpalski - Marek Szmyd (1981) 1-0
Michał Hołownia - Damian Daniel (1997) 1-0
Franciszek Sernecki - Wojciech Kowalczuk (2057) ½ - ½
Agnieszka Dmochowska - Zbigniew Zieliński (1842) ½ - ½
Adam Kawaler - Przemysław Borowski (1702) ½ - ½


V runda - Żarów, 10.01.2016

GLKS Goniec Żarów - WKSz HETMAN Wrocław 1,5-3,5
Marek Szmyd (1981) - Franciszek Borkowski ½ - ½
Damian Daniel (1997) - Michał Bęś ½ - ½
Wojciech Kowalczuk (2057) - Filip Zombirt 0-1
Zbigniew Zieliński (1842) - Damian Malinowski ½ - ½
Przemysław Borowski (1702) - Stanisław Boćko 0-1


VI runda - Kamienna Góra, 24.01.2016 przełożony na 7.02.2016

UKS Debiut Przedwojów - GLKS Goniec Żarów 1,5-3,5
Wojciech Koszkul - Marek Szmyd (1981) 0-1
Wojciech Kmiecik - Damian Daniel (1997) 0-1
Wiesław Lipień - Wojciech Kowalczuk (2057) ½ - ½
Wojciech Guziewicz - Zbigniew Zieliński (1842) ½ - ½
Emilia Kmiecik - Przemysław Borowski (1702) ½ - ½


VII runda - Żarów, 21.02.2016

GLKS Goniec Żarów - OKSiR Wisznia Mała 3,5-1,5
Marek Szmyd - Radosław Zaremba ½ - ½
Damian Daniel - Maciej Kaczmarek 1-0
Wojciech Kowalczuk - Jakub Pietraszko 1-0
Zbigniew Zieliński - Marek Pociejowski 0-1
Przemysław Borowski - Marek Urban 1-0


VIII runda - Radków, 06.03.2016

UKS GIECEK Radków - GLKS Goniec Żarów 3-2
Paweł Łaszewicz - Marek Szmyd 1-0
Dariusz Gromczak - Damian Daniel ½ - ½
Roman Pyka - Wojciech Kowalczuk ½ - ½
Kazimierz Szydełko - Zbigniew Zieliński 0-1
Michał Szydełko - Przemysław Borowski 1-0


IX runda - Żarów, 20.03.2016

GLKS Goniec Żarów - WKS Kopernik Wrocław 0,5-4,5
Marek Szmyd (elo 1981) - Piotr Goluch 0-1
Damian Daniel (elo 1997) - Michał Walentukiewicz 0-1
Wojciech Kowalczuk (elo 2057) - Paweł Stankiewicz 0-1
Zbigniew Zieliński (elo 1842) - Marcin Somyk ½ - ½
Michał Bieszczad (elo 1477) - Aleksander Łukasiewicz 0-1


X runda - Żarów, 03.04.2016 

GLKS Goniec Żarów - LZS MEWA Goliszów 4-1
Marek Szmyd (elo 1981) - Marek Czerniawski (elo 2050) 0-1
Damian Daniel (elo 1997) -  Grażyna Jóźwik (elo 1539) 1-0
Wojciech Kowalczuk (elo 2057) - Grzegorz Czapulak (2000) 1-0
Zbigniew Zieliński (elo 1842) - Jan Biłyk (1800) 1-0
Czesław Stec (elo 1909) + - v.o.


XI runda - Żarów, 17.04.2016 przełożony na 13.03.2016

MGLKS Parnas Oława - GLKS Goniec Żarów 2,5-2,5
Łukasz Kłykow (elo 2175) - Marek Szmyd (elo 1981) 1-0
Maciej Wróbel (elo 2000) - Daniel Damian (elo 1997) ½ - ½
Maciej Stelmaszuk (elo 1809) - Wojciech Kowalczuk (elo 2057) 0-1
Bogdan Żminda (elo 1957) - Zbigniew Zieliński (elo 1842) ½ - ½
Paweł Olszewski (elo 1830) - Czesław Stec (elo 1909) ½ - ½