• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2001/02 - Dolnośląska A Klasa

Tabela końcowa po 11 rundach

Mc Drużyna                   	Pkt 
1 Pogoń Oleśnica 50
2 Wielka Pieniawa Polanica 43,5
3 UKS Piast Bolków 40,5
4 KSz WOK - EN Wałbrzych 39
5 KSz Caissa Złoty Stok 36
6 LZS Goniec Żarów 35,5
7 MKS Rokita Brzeg Dolny 29,5
8 Centrum Syców 29,5
9 MDK Fabryczna Wrocław 24,5
10 KSz Debiut Wrocław 24,5
11 MKSZ Hetman II Wałbrzych 23,5
12 KSz WOK EN Wałbrzych 20

 

Wyniki poszczególnych rund:

I runda 21.10.2001

LZS Goniec Żarów - MKS Rokita Brzeg Dolny 3,5-2,5
Paradowski Paweł (1800) - Wasylkiewicz Andrzej (2000) 0-1
Szkut Piotr (1800) - Czarny Paweł (2000) 1-0
Stec Czesław (1800) - Grudkowski Tomasz (2000) 1-0
Garbacz Marcin (1600) -Józefowicz Mateusz (1600) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Mazurkowski Marcin (1600) 0,5-0,5
Bieszczad Magdalena (1600) - Papciak Julita (1600) 0-1

II runda .2001

LZS Goniec Żarów - Caissa Złoty Stok6:0 v.o.

III runda 25.11.2001

MKSZ Hetman II Wałbrzych - LZS Goniec Żarów 2,5-3,5
Dworniczak Dominik (1800) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Pyrzyński Michał (1600) - Zdanowski Adrian (1600) 0-1
Patyk Michał (1400) - Paradowski Stefan (1800) 0,5-0,5
Kwiecień Aleksandra (1000) - Garbacz Marcin (1400) 0-1
Patyk Anna (1400) - Kipczak Jan (1800) 0-1
+:-

IV runda 9.12.2001

LZS Goniec Żarów - Pogoń Oleśnica 1-5
Paradowski Paweł (1800) - Dziemieszonek Mateusz (1800) 0-1
Stec Czesław (1800) - Paprocki Artur (1800) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) +:-
Paradowski Stefan (1800) - Niczypor Mieczysław (2000) 0-1
Garbacz Marcin (1400) - Efinowicz Michał (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Gruz Ewa (1900) 0-1

V runda 6.01.2002

KSz Debiut Wrocław - LZS Goniec Żarów 2,5-3,5
Bohdanowicz Tomasz (1800) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Terlecki Andrzej (1800) - Szkut Piotr (1800) 0-1
Hałas Marek (1800) - Stec Czesław (1800) 0-1
Grzelak Arseniusz (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Hodowany Wojciech (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Kozieł Elżbieta (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1

VI runda 20.01.2002

LZS Goniec Żarów - KSz WOK - En I Wałbrzych 1,5-4,5
Paradowski Paweł (1800) - Wyrwisz Andrzej (1800) 0-1
Szkut Piotr (1800) - Szewczyk Jacek (2200) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Zieliński Zbigniew (2000) 0,5-0,5
Paradowski Stefan (1800) - Mikołajczyk Andrzej (1800) 0-1
Garbacz Marcin (1400) - Wójtowicz Stanisław (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Walczak Teresa (1000) 1-0

VII runda

KSz WOK - En II Wałbrzych - LZS Goniec Żarów 0,5-5,5
Kowalski Ryszard (1800) - Szkut Piotr (1800) 0-1
Nawotczyński Tadeusz (1800) - Stec Czesław (1800) 0-1
Futyma Ireneusz (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Wach Rajmund (1800) - Paradowski Stefan (1800) 0-1
Bieliński Kazimierz (1800) - Garbacz Marcin (1400) 0-1
Olszańska Daniela (1400) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1

VIII runda 10.03.2002

LZS Goniec Żarów - KS Wielka Pieniawa Polanica 1,5-4,5
Szkut Piotr (1800) - Dzieczkaniec Wiesław (2000) 0-1
Stec Czesław (1800) - Stefaniak Wojciech (2000) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) - Dudek Wojciech (2000) 0-1
Bieszczad Michał (1600) - Górecki Janusz (2000) 0-1
Garbacz Marcin (1400) - Klimowicz Jan (1600) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Buc Gabriela (1250) 1-0

IX runda 24.03.2002

Centrum Syców - LZS Goniec Żarów 4-2
Kisiel Mariusz (2027) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Skupis Feliks (1800) - Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Kisiel Łukasz (1800) - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Stronias Lech (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Rosiak Ryszard (1800) - Garbacz Marcin (1400) 1-0
Gajda Magdalena (1400) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1

X runda 14.04.2002

LZS Goniec Żarów - MDK Fabryczna Wrocław 5-1
Szkut Piotr (1800) - Wieczorek Lech (1800) 0,5-0,5
Stec Czesław (1800) - Świerk Mariusz (1800) 1-0
Paradowski Stefan (1800) - Niemiec Zbigniew (1800) 0,5-0,5
Garbacz Marcin (1400) - Laszczowski Adam (1800) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Adamczyk Hubert (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena +:-

XI runda

UKS Piast Bolków - LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Kania Zbigniew (1800) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Podgajny Jerzy (1800) - Szkut Piotr (1800) 0-1
Podgajny Tadeusz (1600) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Czerniakowski Oskar (1600) - Garbacz Marcin (1400) 1-0
Pawlak Dariusz (1800) - Kipczak Jak (1800) 0,5-0,5
Guziewicz Marta (1250) - Magdalena Bieszczad (1600) 0-1

Dorobek zawodników:

Bieszczad Magdalena - 6 pkt (8 partii)
Bieszczad Michał - 0 pkt (1)
Garbacz Marcin - 4 pkt (9)
Kipczak Jan - 3 pkt (4)
Paradowski Paweł - 0 pkt (7)
Paradowski Stefan - 2 pkt (7)
Stec Czesław - 5 pkt (7)
Szkut Piotr - 5 pkt (8)
Zdanowski Adrian - 2.5 pkt (6)