• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2007/08 - Liga Okręgowa Seniorów - gr. wałbrzyska

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa:
M-ce Drużyna PKT Pkt.
1 WOK-EN Wałbrzych I 21.0 42.0
2 Goniec Żarów I 18.0 39.0
3 WOK-EN Wałbrzych IV 13.0 28.0
4 UKS Debiut Przedwojów 12.0 29.5
5 UKS Piast Bolków 12.0 28.5
6 Waleczne Piony Budzów 11.0 28.5
7 KSz Caissa Złoty Stok 9.0 31.0
8 UKS Zadrna Kamienna Góra 9.0 26.5
9 WOK-EN Wałbrzych II 9.0 24.0
10 Goniec Żarów II 9.0 18.0
11 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 6.0 22.0
12 WOK-EN Wałbrzych III 3.0 12.0



Wyniki poszczególnych rund:

I runda - Żarów 18.11.2007

Goniec II Żarów - Goniec I Żarów 0,5-5,5
Michał Bieszczad (1600) - Paweł Paradowski (1800) 0-1
Zbigniew Komorowski (1800) - Czesław Stec (1800) remis
Kazimierz Henik (1600) - Stefan Paradowski (1800) 0-1
Dariusz Bieszczad (1600) - Marcin Garbacz (1600) 0-1
Beata Wilczyńska (1400) - Jowita Dranka (1600) 0-1



II runda - Żarów 2.12.2007

Goniec Żarów I - Dwie Wieże Dzierżoniów II 4-1
Paweł Paradowski (1800) - Paweł Gulik (1800) 0-1
Czesław Stec (1800) - Arkadiusz Szota (1600) 1-0
Artur Adamek (1800) - Michał Gulik (1600) 1-0
Marcin Garbacz (1600) - Zbigniew Gaj (1600) 1-0
Jowita Dranka (1600) - Angelika Piasek (1000) + -

Goniec Żarów II - Piast Bolków 1,5-3,5
Michał Bieszczad (1600) - Tadeusz Podgajny (2039) 0-1
Zbigniew Komorowski(1800) - Robert Pawlak (1868) remis
Kazimierz Henik (1600) - Dawid Dudek (1882) 0-1
Mirosław Cygan (1400) - Jerzy Podgajny (1800) 1-0
Agnieszka Sołek (1000) - Edyta Kania (1400) 0-1

III runda

Goniec Żarów I - Piast Bolków 4,5-0,5
Paweł Paradowski (1800) - Tadeusz Podgajny (2039) 1-0
Czesław Stec (1800) - Robert Pawlak (1868) remis
Jan Kipczak (1800) - Dawid Dudek (1882) 1-0
Marcin Garbacz (1600) - Jerzy Podgajny (1800) 1-0
Jowita Dranka (1600) - Edyta Kania (1400) 1-0

Dwie Wieże Dzierżoniów II - Goniec Żarów II 2,5-2,5
Paweł Gulik (1800) - Michał Bieszczad (1600) 1-0
Arkadiusz Szota (1600) - Zbigniew Komorowski (1800) 1-0
Michał Gulik (1600) - Kazimierz Henik (1600) 0-1
Zbigniew Gaj (1600) - Mirosław Cygan (1400) remis
Angelika Piasek (1000) - Agnieszka Sołek (1000) - +



IV runda - Kamienna Góra 16.12.2007

UKS Zadrna Kamienna Góra - Goniec Żarów I 1,5-3,5
Kulpa Paweł - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Wierstiuk Mikołaj - Kipczak Jan (1800) 0-1
Wagiel Michał - Adamek Artur (1800) 1-0
Blicharz Grzegorz - Garbacz Marcin (1600) remis
Guziewicz Wiktoria - Dranka Jowita (1600) 0-1

UKS Debiut Przedwojów - Goniec Żarów II 5-0 v.o.
Goniec II Żarów pojechał w składzie 2 osobowym, wyniki pojedynków zaliczonych tylko do oceny rankingowej zawodników:
Koszkul Wojciech - Komorowski Zbigniew (1800) 1-0
Zielonka Piotr - Cygan Mirosław (1400) 0-1

V runda

UKS Debiut Przedwojów - Goniec Żarów I 3-2
Guziewicz Wojciech - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Koszkul Wojciech - Kipczak Jan (1800) 1-0
Mucha Tomasz - Adamek Artur (1800) 1-0
Zielonka Piotr - Garbacz Marcin (1600) 0-1
Mucha Małgorzata - Dranka Jowita (1600) 0-1

UKS Zadrna Kamienna Góra - Goniec Żarów II 5-0 v.o.
Goniec II Żarów pojechał w składzie 2 osobowym, wyniki pojedynków zaliczonych tylko do oceny rankingowej zawodników:
Wierstiuk Mikołaj - Komorowski Zbigniew remis
Blicharz Grzegorz - Cygan Mirosław 1-0



VI runda - Żarów, 13.01.2008

Goniec II Żarów - WOK II Energetyk Wałbrzych 3,5-1,5
Komorowski Zbigniew - Futyma Ireneusz remis
Henik Kazimierz - Jeske Jerzy 0-1
Cygan Mirosław - Skowroński Wojciech 1-0
Bieszczad Dariusz - Luboński Andrzej 1-0
Sołek Agnieszka - Lubońska Żaneta 1-0

Goniec I Żarów - WOK I Energetyk W-ch 2-3
Paradowski Paweł - Zych Marek 0-1
Stec Czesław - Zieliński Zbigniew remis
Kipczak Jan - Mikołajczyk Andrzej 0-1
Garbacz Marcin - Lubońska Sylwia 1-0
Dranka Jowita - Walczak Teresa remis

VII runda

Goniec II Żarów - WOK I Energetyk W-ch 0-5
Komorowski Z - Zych Marek 0-1
Henik Kazimierz - Zieliński Zbigniew 0-1
Cygan Mirosław - Mikołajczyk Andrzej 0-1
Bieszczad Dariusz - Lubońska Sylwia 0-1
Sołek Agnieszka - Walczak Teresa 0-1

Goniec I Żarów - WOK II Energetyk W-ch 4-1
Paradowski Paweł - Futyma Ireneusz 0-1
Stec Czesław - Jeske Jerzy 1-0
Kasków Piotr - Skowroński Wojciech 1-0
Garbacz Marcin - Luboński Andrzej 1-0
Dranka Jowita - Lubońska Żaneta 1-0



VIII runda - Wałbrzych, 03.02.2008

KSz WOK III Energetyk Wałbrzych – Goniec I Żarów 0-5
Rudolf Biernacki - Czesław Stec 0-1
Kazimierz Bulkiewicz - Jan Kipczak - +
El-Ayachi jr Stitou - Artur Adamek 0-1
Amin Stitou - Marcin Garbacz 0-1
Sara Stitou - Jowita Dranka 0-1

KSz WOK IV Energetyk Wałb. – Goniec II Żarów 4-1
Kazimierz Bieliński - Zbigniew Komorowski 1-0
Jan Stoop - Kazimierz Henik 1-0
Jerzy Szczawiński - Mirosław Cygan 1-0
Robert Bieliński - Andrzej Piciński 0-1
Lucyna Korniluk-Drężek - Joanna Markiewicz 1-0

IX runda

KSz WOK IV Energetyk Wałb. – Goniec I Żarów 1,5-3,5
Kazimierz Bieliński - Czesław Stec 0-1
Jan Stoop - Jan Kipczak remis
Jerzy Szczawiński - Artur Adamek 1-0
Robert Bieliński - Marcin Garbacz 0-1
Lucyna Korniluk-Drężek - Jowita Dranka 0-1

KSz WOK III Energetyk Wałb. – Goniec II Żarów 2-3
Adam Wymysłowski - Zbigniew Komorowski - +
Rudolf Biernacki - Kazimierz Hernik 1-0
El-Ayachi jr Stitou - Mirosław Cygan 0-1
Amin Stitou - Andrzej Piciński 0-1
Sara Stitou - Joanna Markiewicz 1-0



X runda - Żarów, .2008

Goniec Żarów I - Waleczne Piony Budzów 3-2
Paradowski Paweł - Szandurski Radosław 0-1
Stec Czesław - Mazurkiewicz Antoni remis
Kaśków Piotr - Szczepański Henryk 1-0
Kipczak Jan - Głowacki Jacek remis
Dranka Jowita - Głowacka Leokadia 1-0

Goniec Żarów II - KSz Caissa Złoty Stok 3-2
Komorowski Zbigniew - Król Wojciech remis
Henik Kazimierz - Zaręba Dawid remis
Cygan Mirosław - Fleiszerowicz Leopold 1-0
Bieszczad Dominik - Teper Marcin 1-0
Wilczyńska Beata - Gołdyn Weronika 0-1

XI runda

Goniec Żarów I - KSz Caissa Złoty Stok 3-2
Paradowski Paweł - Król Wojciech 0-1
Stec Czesław - Zaręba Dawid 1-0
Kaśków Piotr - Fleiszerowicz Leopold remis
Kipczak Jan - Teper Marcin remis
Dranka Jowita - Gołdyn Weronika 1-0

Goniec Żarów II - Waleczne Piony Budzów 3-2
Komorowski Zbigniew - Szandurski Radosław 0-1
Henik Kazimierz - Mazurkiewicz Antoni 1-0
Cygan Mirosław - Szczepański Henryk 1-0
Piciński Andrzej - Głowacki Jacek 1-0
Wilczyńska Beata - Głowacka Leokadia 0-1