• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2006/07 - Dolnośląska Klasa A

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015

Tabela końcowa:

M Drużyna PKT   Pkt.
1 PWSZ Hetman Wałbrzych 18.0   34.5
2 Dwie Wieże Dzierżoniów I 14.0   31.5
3 UKS Piast Bolków 14.0   29.0
4 GKS Sokół Nowa Ruda 11.0   29.5
5 UKS Debiut Przedwojów II 10.0   23.0
6 GLKS Goniec Żarów I 8.0   23.0
7 Dwie Wieże Dzierżoniów II 8.0   20.0
8 KSz WOK-EN Wałbrzych II 5.0   17.0
9 GLKS Goniec Żarów II 2.0   9.0
10 KSz WOK-EN Wałbrzych III 0.0   8.5



Wyniki poszczególnych rund:

17 listopada - Żarów

I runda

Goniec I Żarów - Goniec II Żarów 4-1
Paradowski Paweł (1800) - Bieszczad Michał (1600) 1-0
Stec Czesław (1800) - Bieszczad Dariusz (1600) 0,5-0,5
Paradowski Stefan (1800) - Sołek Łukasz (1600) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Henik Kazimierz (1600) 0,5-0,5
Dranka Jowita (1600) - Wilczyńska Beata (1400) 1-0


29 października 2006 - Wałbrzych

II runda:

PWZSz Hetman Wałbrzych- GLKS Goniec Żarów II 4,5-0,5
Tusk Kazimierz - Bieszczad Michał (1600) 0,5-0,5
Załęski Mirosław - Bieszczad Dariusz (1600) 1-0
Daleczko Zbigniew - Sołek Łukasz (1600) 1-0
Jankowski Franciszek - Piciński Andrzej (1800) 1-0
Patyk Anna - Wilczyńska Beata (1400) 1-0

GKS Sokół Nowa Ruda - GLKS Goniec Żarów I 4,5-0,5
Rakowiecki Andrzej - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Słabicki Andrzej - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Chyliński Piotr + -
Januszewski Adam - Kipczak Jan (1800) 1-0
Wolak Dominika - Dranka Jowita (1600) 1-0

III runda:
PWSZ Hetman Wałbrzych - Goniec I Żarów 4,5-0,5

Panbukczijak Aris (2060) - Stec Czesław 1-0
Wójcik Roman (1888) - Paradowski Stefan 1-0
Załęski Mirosław (1800) - Kipczak Jan (1800) 0.5-0.5
Janus Mieczysław (2000) + -
Patyk Anna (1777) - Dranka Jowita (1600) 1-0

Goniec II Żarów - Sokół Nowa Ruda 1,5-3,5
Bieszczad Michał (1800) - Rakowiecki Andrzej (2018) 0,5-0,5
Bieszczad Dariusz (1600) - Słabicki Andrzej (1998) 0-1
Sołek Łukasz (1600) - Chyliński Piotr (1790) 0-1
Piciński Andrzej (1800) - Januszewski Adam (1872) 0-1
Wilczyńska Beata (1400) - Wolak Dominika (1250) 1-0


19 listopada 2006 - Żarów
IV runda:

GLKS Goniec Żarów - UKS Piast Bolków 2-3

GLKS Goniec II Żarów - UKS Debiut II Przedwojów 0-5

V runda:
Goniec I Żarów - UKS Debiut II Przedwojów 2-3
Goniec II Żarów - UKS Piast Bolków 1-4


17 grudnia 2006 - Dzierżoniów
VI runda:

Dwie Wieże I Dzierżoniów - GLKS Goniec I Żarów 4-1
Niewiadomski Jarosław (2069) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Tymcio Leszek (1800) - Stec Czesław (1800) 1-0
Dudek Romuald (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Szczepański Tadeusz (1800) - Cygan Mirosław (1400) 1-0
Imbór Daria (1250) - Dranka Jowita (1600) 0-1

Dwie Wieże II Dzierżoniów - GLKS Goniec II Żarów 4-1

VII runda:
Dwie Wieże II Dzierżoniów - Goniec I Żarów 0-5
Woszczyński Sławomir (1800) - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kresa Jarosław (1800) - Stec Czesław (1800) 0-1
Imbór Dariusz (1800) - Paradowski Stefan (1800) 0-1
Gulik Paweł (1800) - Cygan Mirosław (1400) 0-1
Imbór Małgorzata (1000) - Dranka Jowita (1600)

Dwie Wieże I Dzierżoniów - Goniec II Żarów 5-0


18 luty 2007 - Żarów
X runda

Goniec Żarów II - KSz WOK-EN Wałbrzych III 3-2
Michał Bieszczad – Stanisław Wójtowicz 0-1
Dariusz Bieszczad – Jerzy Szczawiński 0-1
Kazimierz Henik – Robert Bieliński 1-0
Artur Adamek – Arkadiusz Madejski 1-0
Beata Wilczyńska - Karolina Szymańczak + -

Goniec Żarów I - KSz WOK-EN Wałbrzych II 3,5-1,5
Paweł Paradowski – Ireneusz Futyma 1-0
Czesław Stec – Adam Wymysłowski 1/2-1/2
Stefan Paradowski – Rudolf Biernacki 1-0
Mirosław Cygan – Wojciech Skowroński 0-1
Jowita Dranka + -

XI runda
Goniec Żarów II - KSz WOK-EN Wałbrzych II 1-4
Michał Bieszczad – Ireneusz Futyma 0-1
Dariusz Bieszczad – Adam Wymysłowski 0-1
Kazimierz Henik – Rudolf Biernacki 0-1
Artur Adamek – Wojciech Skowroński 0-1
Beata Wilczyńska + -

Goniec Żarów I - KSz WOK-EN Wałbrzych III 4,5-0,5
Paweł Paradowski – Stanisław Wójtowicz 1-0
Czesław Stec – Jerzy Szczawiński 1-0
Stefan Paradowski – Robert Bieliński 1/2-1/2
Mirosław Cygan – Kamil Turko 1-0
Jowita Dranka - Karolina Szymańczak + -