• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2005/06 - Dolnośląska kl. A

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015


Wyniki poszczególnych rund:

I runda 30.10.2005 - Żarów

GLKS Goniec II Żarów - GLKS Goniec I Żarów 1-4

Michał Bieszczad (1600) - Paweł Paradowski (1800)0-1
PIotr Kaśków (1800) - Czesław Stec (1800) 0-1
Dariusz Bieszczad (1600) - Marcin Garbacz (1600) 0-1
Andrzej Piciński (1400) - Marcin Maciuszek (1400) 1-0
Beata Wilczyńska (1400) - Jowita Dranka (1400) 0-1


II runda 20.11.2005 - Żarów

GLKS Goniec I Żarów - Dwie Wieże I Dzierżoniów 2,5-2,5

Paweł Paradowski (1800) - Romuald Dudek (1800) 0-1
Czesław Stec (1800) - Leszek Tymcio (1800) 1-0
Stefan Paradowski (1800) - Taduesz Szczepański (1800) 0,5-0,5
Marcin Garbacz (1600) - Sławomir Woszczyński(1800) 0-1
Jowita Dranka (1400) - Agnieszka Imbór (1250) 1-0

GLKS Goniec II Żarów - Dwie Wieże II Dzierżoniów 1-4
Artur Adamek (1800) - Dariusz Imbór (1600) 0-1
Piotr Kaśków (1800) - Bartosz Kita (1600) 0-1
Dariusz Bieszczad (1600) - Arkadiusz Szota (1600) 0-1
Andrzej Piciński (1400) - Jarosław Kresa (1600) 0-1
Beata Wilczyńska (1400) + -


III runda

GLKS Goniec I Żarów - Dwie Wieże II Dzierżoniów 3,5-1,5

Paweł Paradowski (1800) - Dariusz Imbór (1600) 0-1
Czesław Stec (1800) - Arkadiusz Szota (1600) 1-0
Stefan Paradowski (1800) - Jarosław Kresa (1600) 0,5-0,5
Marcin Garbacz (1600) - Paweł Gulik (1600) 1-0
Jowita Dranka (1400) + -

Dwie Wieże I Dzierżoniów - GLKS Goniec II Żarów 3-2
Romuald Dudek (1800) - Michał Bieszczad (1600) 0-1
Leszek Tymcio (1800) - Artur Adamek (1800) 1-0
Tadeusz Szczepański (1800) - Piotr Kaśków (1800) 1-0
Sławomir Woszczyński (1800) - Andrzej Piciński (1400) 1-0
Agnieszka Imbór (1250) - Beata Wilczyńska (1400) 0-1


IV runda 18.12.2005 - Jelenia Góra

Liczyrzepa Jelenia Góra - GLKS Goniec II Żarów 4-1

Leszek Cejko (2000) - Michał Bieszczad (1600) 1-0
Krzysztof Makiej (1000) - Artur Adamek (1800) 1-0
Kazimierz Gałka - Dariusz Bieszczad (1600) 1-0
Marek Ślimakowski (1600) - Andrzej Piciński(1400) 0-1
Dagmara Słocińska (1400) - Beata Wilczyńska (1400) 1-0

Sokół Nowa Ruda - GLKS Goniec I Żarów 3,5-1,5
Andrzej Szczęśniak (1800) - Czesław Stec (1800) 1-0
Ryszard Domański (2000) - Stefan Paradowski (1800) 0,5-0,5
Adam Januszewski (1812) - Marcin Garbacz (1600) 1-0
Andrzej Słabicki (2003) - Marcin Maciuszek (1400) 1-0
Agnieszka Januszewska (1400) - Jowita Dranka (1400) 0-1


V runda

Liczyrzepa Jelenia Góra 5-0 GLKS Goniec I Żarów 5-0

Waldemar Maciejewski (2080) 1-0 Czesław Stec (1800) 1-0
Artur Wójcik (2000) 1-0 Stefan Paradowski (1800) 1-0
Kazimierz Gałka (1800) 1-0 Marcin Garbacz (1600) 1-0
Marek Ślimakowski (1600) 1-0 Marcin Maciuszek (1400) 1-0
Dagmara Słocińska (1400) 1-0 Jowita Dranka (1400) 1-0

Sokół Nowa Ruda 4,5-0,5 GLKS Goniec II Żarów 4,5-0,5
Andrzej Szczęśniak (1800) 0,5-0,5 Michał Bieszczad (1600) 0,5-0,5
Ryszard Domański (2000) 1-0 Artur Adamek (1800) 1-0
Adam Januszewski (1812) 1-0 Dariusz Bieszczad (1600) 1-0
Andrzej Słabicki (2003) 1-0 Andrzej Piciński (1400) 1-0
Agnieszka Januszewska (1400) 1-0 Beata Wilczyńska (1400) 1-0


VI runda 08.01.2006 - Żarów

GLKS Goniec I Żarów - KSz WOK-EN Wałbrzych II 5-0

Paweł Paradowski - Jacek Szewczyk + -
Czesław Stec - Kazimierz Bieliński 1-0
Stefan Paradowski - Jerzy Jeske 1-0
Marcin Garbacz - Robert Bieliński 1-0
Jowita Dranka - Karolina Szymańczak 1-0

GLKS Goniec II Żarów - KSz WOK-EN Wałbrzych I 1-4
Michał Bieszczad - Marek Zych 0-1
Artur Adamek - Zbigniew Zieliński 0-1
Andrzej Piciński - Andrzej Mikołajczyk 0-1
Mateusz Korczak - Adam Wymysłowski 0-1
Beata Wilczyńska - Teresa Walczak 1-0


VII runda

GLKS Goniec I Żarów - KSz WOK-EN Wałbrzych I 3-2

Paweł Paradowski - Marek Zych 0-1
Czesław Stec - Zbigniew Zieliński 0-1
Stefan Paradowski - Andrzej Mikołajczyk 1-0
Marcin Garbacz - Adam Wymysłowski 1-0
Jowita Dranka - Teresa Walczak 1-0

GLKS Goniec II Żarów - KSz WOK-EN Wałbrzych II 3-2
Michał Bieszczad - Jacek Szewczyk + -
Artur Adamek - Kazimierz Bieliński 0-1
Andrzej Piciński - Jerzy Jeske 0-1
Mateusz Korczak - Robert Bieliński 1-0
Beata Wilczyńska - Karolina Szymańczak + -


VIII runda 05.02.2006 - Żarów

GLKS Goniec I Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych III 3-2

Paweł Paradowski - Kazimierz Tusk 1-0
Stefan Paradowski - Mirosław Załęski 0-1
Marcin Garbacz - Mirosław Gostomski 1-0
Jan Kipczak - Zbigniew Daleczko 0-1
Jowita Dranka + -

GLKS Goniec II Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych II 0,5-4,5
Piotr Kaśków - Wojciech Płotka 0,5-0,5
Dariusz Bieszczad - Mieczysław Janus 0-1
Andrzej Piciński - Łukasz Zawadzki - +
Mateusz Korczak - Robert Kacprzak 0-1
Beata Wilczyńska - Anna Patyk 0-1


IX runda

GLKS Goniec I Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych II 1-4

Paweł Paradowski - Wojciech Płotka 0-1
Stefan Paradowski - Mieczysław Janus 0-1
Marcin Garbacz - Łukasz Zawadzki 0-1
Jan Kipczak - Robert Kacprzak 1-0
Jowita Dranka - Anna Patyk, Anna 0-1

GLKS Goniec II Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych III 2-3
Piotr Kaśków - Kazimierz Tusk 1-0
Dariusz Bieszczad - Mirosław Załęski - +
Andrzej Piciński - Mirosław Gostomski - +
Mateusz Korczak - Zbigniew Daleczko 0-1
Beata Wilczyńska + -


X runda 12.02.2006 - Kamienna Góra

UKS Debiut II Przedwojów - GLKS Goniec I Żarów 1,5-3,5

Tomasz Mucha - Paweł Paradowski 1-0
Piotr Zielonka - Stefan Paradowski 0,5-0,5
Łukasz Bagniuk - Marcin Garbacz 0-1
Grzegorz Szymik - Jan Kipczak 0-1
Marta Guziewicz - Jowita Dranka 0-1

UKS Zadrna Kamienna Góra - GLKS Goniec II Żarów 1-4
Stefan Hałubek - Artur Adamek 0,5-0,5
Grzegorz Blicharz - Piotr Kaśków 0-1
Paweł Kulpa - Dariusz Bieszczad 0-1
Piotr Kulpa - Andrzej Piciński 0-1
Wiktoria Guziewicz - Beata Wilczyńska 0,5-0,5


XI runda

UKS Debiut Przedwojów II - GLKS Goniec II Żarów 2-3

Mucha, Tomasz - Artur Adamek 1-0
Piotr Zielonka - Piotr Kaśków 0-1
Łukasz Bagniuk - Dariusz Bieszczad 0-1
Grzegorz Szymik - Andrzej Piciński 0-1
Marta Guziewicz - Beata Wilczyńska 1-0

UKS Zadrna Kamienna Góra - GLKS Goniec I Żarów 0-5
Stefan Hałubek - Paweł Paradowski 0-1
Grzegorz Blicharz - Stefan Paradowski 0-1
Paweł Kulpa - Marcin Garbacz 0-1
Piotr Kulpa - Jan Kipczak 0-1
Wiktoria Guziewicz - Jowita Dranka 0-1