• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2004/05 - Dolnośląska kl. A

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa

M-ce Drużyna MP Pkt.
       
1 MDK Fabryczna Wrocław 19 40,0
2 ASSz Miedź Legnica 19 39,5
3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 16 31,0
4 LZS TOK Trzebnica 13 31,0
5 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 13 30,5
6 MKS Rokita Brzeg Dolny 13 29,5
7 GLKS Goniec Żarów 11
29,5
8 KS Debiut Wrocław 9 28,0
9 WOK-EN Wałbrzych 8 28,5
10 Debiut Przedwojów 6 26,0
11 ZPK Żmigród 0 3,0
12 DK Góra -1 13,5


Nr Klub 1a 1b 2a 2b 3a 3b 4a 4b 5a 5b 6a 6b MP Pkt
1a MUKS MDK Śródmieście Wrocław   2,5 3 3 3 4 3,5 3 3,5 1,5 2,5 1,5 16 31
1b MKS Rokita Brzeg Dolny 2,5   4 5 3,5 4,5 1 2 1 0 3 3 13 29,5
2a UKS Debiut Przedwojów 2 1   1,5 5 5 2 2 2,5 1,5 2,5 1 6 26
2b WOK-EN Wałbrzych 2 vo 3,5   5 5 1 2 3 2,5 2 2,5 8 28,5
3a DK Góra 2 1,5 0 0   4,0 1,5 0 1 0 2,5 1 -1 13,5
3b ZPK SMOK Żmigród 1 0,5 0 0 1,0   0 0,5 0 0 0 0 0 3
4a GLKS Goniec Żarów 1,5 4 3 4 3,5 5   2,0 2,5 2 1,5 0,5 11 29,5
4b TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 2 3 3 3 5 4,5 3,0   2,5 1 1,5 2 13 30,5
5a KS Debiut Wrocław 1,5 4 2,5 2 4 5 2,5 2,5   2,0 2 0 9 28
5b MDK Fabryczna Wrocław 3,5 5 3,5 2,5 5 5 3 4 3,0   3,5 2 19 40
6a LZS TOK Trzebnica 2,5 2 2,5 3 2,5 5 3,5 3,5 3 1,5   2,0 13 31
6b SSz Miedź Legnica 3,5 2 4 2,5 4 5 4,5 3 5 3 3,0   19 39,5



Wyniki poszczególnych rund:

I runda 24.10.2004 - Dzierżoniów

Dwie Wieże Dzierżoniów - GLKS Goniec Żarów 3-2
Romuald Dudek (1800) - Paweł Paradowski (1800) 1-0
Leszek Tymcio (1800) - Czesław Stec (1800) 0-1
Tadeusz Szczepański (1800) - Michał Bieszczad (1600) 1-0
Sławomir Woszczynski (1800) - Jan Kipczak (1800) 0-1
Agnieszka Imbór (1000) - Beata Wilczyńska (1250) 1-0


II runda 7.11.2004 - Góra

DK Góra - GLKS Goniec Żarów 1,5-3,5
Mieczysław Krzyszczuk (1800) - Paweł Paradowski (1800) 0-1
Zbigniew Zajączkowski (1000) - Piotr Szkut (1800) 0-1
Marek Piesiewicz (1400) - Artur Adamek (1800) 0,5-0,5
Andrzej Podraza (1000) - Jan Kipczak (1800) 1-0
Zdzisława Hirsz (1000) - Beata Wilczyńska (1250) 0-1

GLKS Goniec Żarów - ZPK Żmigród 5-0
Paweł Paradowski (1800) - Adrian Czyżowicz (1000) 1-0
Piotr Szkut (1800) - Andrzej Rzepka (1000) 1-0
Artur Adamek (1800) - Edward Stuczyński (1000) 1-0
Jan Kipczak (1800) - Damian Twardy (1000) 1-0
Beata Wilczyńska (1250) - Karolina Lech (1000) 1-0


III runda 12.12.2004 - Trzebnica

LZS TOK Trzebnica - GLKS Goniec Żarów 3,5-1,5
Andrzej Zawadka (2049) - Paweł Paradowski (1800) 0-1
Kazimierz Łakomiec (2029) - Marcin Garbacz (1600) 1-0
Jan Zdziarski (1800) - Czesław Stec (1800) 0,5-0,5
Lechosław Parysek (1800) - Michał Bieszczad (1600) 1-0
Agata Zawadka (1983) - Beata Wilczyńska (1250) 1-0

ASSz Miedź Legnica - GLKS Goniec Żarów 4,5-0,5
Paweł Szumilas (2087) - Paweł Paradowski (1800) 1-0
Arkadiusz Bebel (2014) - Marcin Garbacz (1600) 1-0
Piotr Szumilas (1903) - Czesław Stec (1800) 0,5-0,5
Władysław Szumilas (1600) - Michał Bieszczad (1600) 1-0
Dominika Hermanowicz (2065) - Beata Wilczyńska (1250) 1-0


IV runda 9.01.2005 - Żarów

GLKS Goniec Żarów - KS Debiut Wrocław 2,5-2,5
Paweł Paradowski (1800) - Wojciech Hodowany (1800) 1-0
Piotr Szkut (1800) - Arseniusz Grzelak (1800) 0-1
Czesław Stec (1800) - Aleksander Kulpa (1600) 1-0
Artur Adamek (1800) - Marek Hałas (1800) 0,5-0,5
Beata Wilczyńska (1250) - Elżbieta Kozieł (1600) 0-1

GLKS Goniec Żarów - MDK Fabryczna Wrocław 2-3
Paweł Paradowski (1800) - Lech Wieczorek (1975) 0-1
Marcin Garbacz (1600) - Mariusz Świerk (1800) 1-0
Piotr Szkut (1800) - Aleksander Sokólski (1800) 0,5-0,5
Czesław Stec (1800) - Zbigniew Niemiec (1800) 0,5-0,5
Beata Wilczyńska (1250) - Elżbieta Kozieł (1600) 0-1


V runda 23.01.2005 - Wrocław

MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GLKS Goniec Żarów 3,5-1,5
Marcin Stępień (2025) - Paweł Paradowski (1800) 1-0
Radosław Zaręba (1800) - Marcin Garbacz (1600) 1-0
Bartłomiej Mondrzycki (1800) - Czesław Stec (1800) 0,5-0,5
Wiktor Lasota (1800) - Artur Adamek (1800) 0,5-0,5
Katarzyna Pulka (1600) - Beata Wilczyńska (1250) 0,5-0,5

MKS Rokita Brzeg Dolny - GLKS Goniec Żarów 1-4
Paweł Czarny (2000) - Paweł Paradowski (1800) 0-1
Tomasz Grudkowski (2000) - Marcin Garbacz (1600) 1-0
Przemysław Szpak (1800) - Czesław Stec (1800) 0-1
Andrzej Kołodziej (1200) - Artur Adamek (1800) 0-1
Dorota Szmyt (1250) - Beata Wilczyńska (1250) 0-1


VI runda 06.02.2005 - Dzierżoniów

GLKS Goniec Żarów - UKS Debiut Przedwojów 3-2
Paweł Paradowski (1800) - Stefan Hałubek (2000) 1-0
Piotr Szkut (1800) - Tomasz Mucha (1600) 0-1
Czesław Stec (1800) - Józef Sobota (1800) 1-0
Artur Adamek (1800) - Grzegorz Blicharz (1600) 0-1
Beata Wilczyńska (1250) - Marta Guziewicz (1600) 1-0

GLKS Goniec Żarów - WOK-EN Wałbrzych 4-1
Paweł Paradowski (1800) - Kazimierz Bieliński (1800) 1-0
Piotr Szkut (1800) - Ireneusz Futyma (1800) 1-0
Czesław Stec (1800) - Stanisław Wojtanowicz (1800) 1-0
Artur Adamek (1800) - Adam Wymysłowski (1800) 1-0
Beata Wilczyńska (1250) - Teresa Walczak (1400) 0-1



Wyniki indywidualne:

  Zawodnik Pkt. Zw. Rem. Por. Rank.
1 Adamek Artur 4,5 3 3 1  
2 Bieszczad Michał 0 - - 3  
3 Garbacz Marcin 1 1 - 4  
4 Kipczak Jan 2 2 - 1  
5 Paradowski Paweł 7 7 - 4  
6 Stec Czesław 7 5 4 -  
7 Szkut Piotr 3,5 3 1 2  
8 Wilczyńska Beata 4,5 4 1 6