• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2003/04 - III Dolnośląska Liga Seniorów

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa po 11 rundach

M-ce Drużyna MP Pkt.
       
1 KKS Polonia II Wrocław 19 50,0
2 KS AZS Politechnika Wrocław 19 44,5
3 UKS Debiut Przedwojów 15 40,0
4 WKSz Hetman Wrocław 15 39,0
5 SSZ Zebra Jaworzyna Śląska 14 39,0
6 MLKS Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 33,0
7 KSz Polonica Zdrój SSz Wielka Pieniawa 10 31,0
8 MKS Pogoń Oleśnica 9 27,0
9 MKSz Hetman Wałbrzych 8 28,5
10 KSz WOK-En Wałbrzych 6 23,5
11 KSz Caissa Złoty Stok 4 19,5
12 LZS Goniec Żarów 3 21,0


Tabela wyników (wg numerów startowych)

Nr Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Suma
1. KKS Polonia Wrocław II   4.5 3 6 3.5 6 4.5 5 5.5 3.5 2.5 6 50
2. KSz Caissa Złoty Stok 1.5   4.5 1.5 1 0.5 2 1 2 1 1 3.5 19.5
3. MKS Pogoń Oleśnica 3 1.5   4 0.5 3 3 0 4 2 3 3 27
4. KSz WOK-EN Wałbrzych 0 4.5 2   1 2 0.5 2 3.5 1.5 2.5 3 23.5
5. UKS Debiut Przedwojów 2.5 5 5.5 5   3 3.5 4 3.5 2.5 1 4.5 40
6. KS Polanica Zdr Wielka Pieniawa 0 5.5 3 3 3   4.5 1.5 1.5 3.5 2.5 3 31
7. WKSz Hetman Wrocław 1.5 4 3 5.5 2.5 1.5   4 4 3.5 5 4.5 39
8. MLKS Zjedn. Ścinawka Średnia 1 5 6 4 2 4.5 2   1.5 1.5 1 4.5 33
9. MKSz Hetman Wałbrzych 0.5 4 2 2.5 2.5 4.5 2 4.5   1 0.5 4.5 28.5
10. SSz Zebra Jaworzyna Śląska 2.5 5 4 4.5 3.5 2.5 2.5 4.5 5   0.5 4.5 39
11. KS AZS Politechnika Wrocław 3.5 5 3 3.5 5 3.5 1 5 5.5 5.5   4 44.5
12. LZS Goniec Żarów 0 2.5 3 3 1.5 3 1.5 1.5 1.5 1.5 2   21



Wyniki poszczególnych rund:

I runda 12.10.2003

KKS Polonia Wrocław II - LZS Goniec Żarów 6-0
Grossman, Ryszard (2204) - Stec, Czesław (1800) 1-0
Perdek, Mirosław (2220) - Paradowski, Paweł (1800) 1-0
Nowak, Ryszard (2191) - Adamek, Artur (1800) 1-0
Pankiewicz, Tomasz (2190) - Garbacz, Marcin (1600) 1-0
Kulon, Bogusław (2148) - Kipczak, Jan (1800) 1-0
Nawrot, Anna (1860) - Bieszczad, Magdalena (1600) 1-0


II runda 26.10.2003

LZS Goniec Żarów - WKSz Hetman Wrocław 1,5-4,5

Stec, Czesław (1800) - Antkowiak, Grzegorz (2196) 0-1
Paradowski, Paweł - Świerczewski, Marek (2214) 0-1
Szkut, Piotr (1800) - Wieczorek Lech (2000) 0,5-0,5
Adamek, Artur (1800) - Jarzębowicz, Mateusz (2044) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Kozłowski, Piotr (2000) 0,5-0,5
Bieszczad, Magdalena (1600) - Szmat, Agnieszka (1600) 0,5-0,5


III runda 9.11.2003

KSz Caissa, Złoty Stok - LZS Goniec Żarów 3,5-2,5

Siembab, Bartosz (2127) - Stec, Czesław(1800) 1-0
Gałuszka, Kamil (2070) - Paradowski, Paweł (1800) 1-0
Kupis, Andrzej (2083) - Szkut, Piotr (1800) 0,5-0,5
Burczak, Bartłomiej (1600) - Paradowski, Stefan (1800) 0-1
Flejszerowicz Leopold (1600) - Garbacz, Marcin (1600) 0-1
Chiciak Małgorzata (1600) - Bieszczad, Magdalena (1600) 1-0


IV runda 16.11.2003 (mecz przełożony z 30.11.2003)

LZS Goniec Żarów - MKLS Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1,5-4,5

Paradowski, Paweł (1800) - Łaszewicz, Paweł (2249) 1-0
Sztut, Piotr (1800) - Kruczyński, Marek (2055) 0,5-0,5
Paradowski, Stefan (1800) - Szydełko, Kazimierz (1993) 0-1
Adamek, Artur (1800) - Łasut, Łukasz (2005) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Chmielarz, Zenon (2121) 0-1
Bieszczad, Magdalena (1600) - Łaszewicz, Magdalena (1600) 0-1


V runda 14.12.2003

MKS Pogoń Oleśnica - LZS Goniec Żarów 3-3

Dziemieszonek, Mateusz (1800) - Stec, Czesław (1800) 0,5-0,5
Niczypor, Mieczysław (2000) - Paradowski, Paweł (1800) 0-1
Grzesik, Norbert (1800) - Paradowski, Stefan (1800) 0,5-0,5
Kocur, Paweł (1800) - Adamek, Artur (1800) 0,5-0,5
Łambucki, Łukasz (1600) - Garbacz, Marcin (1600) 0,5-0,5
Gruz, Ewa (1900) - Bieszczad, Magdalena (1600) 1-0


VI runda 11.01.2004

LZS Goniec Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych 1,5-4,5

Stec, Czesław (1800) - Panbukczijan, Aris (2101) 0-1
Paradowski, Paweł (1800) - Tusk, Kazimierz (2046) 0-1
Paradowski, Stefan (1800) - Płotka, Wojciech (1800) 0-1
Adamek, Artur (1800) - Załęski, Mirosław (1000) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Rupociński, Grzegorz (1800) 0,5-0,5
Bieszczad, Magdalena (1600) + :


VII runda 18.01.2004 (mecz przełożony na 25.01.2004)

KSz WOK-En Wałbrzych - LZS Goniec Żarów 3-3

Zieliński, Zbigniew (2000) - Stec, Czesław (1800) 0,5-0,5
Mikołajczyk, Andrzej (1800) - Paradowski, Paweł (1800) 1-0
Wójtowicz, Stanisław (1800) - Szkut, Piotr (1800) 0-1
Jeske, Jerzy (1800) - Paradowski, Stefan (1800) 1-0
Futyma, Ireneusz (1800) - Garbacz, Marcin (1600) 0,5-0,5
Walczak, Teresa (1400) - Bieszczad, Magdalena (1600) 0-1


VIII runda 15.02.2004

LZS Goniec Żarów - SSZ Zebra Jaworzyna Śląska 1,5-4,5

Stec, Czesław (1800) - Stecki, Witold (2238) 0-1
Szkut, Piotr (1800) - Kowalczuk, Wojciech (2207) 0-1
Paradowski, Stefan (1800) - Niewiadomski, Jarosław (2067) 0-1
Garbacz, Marcin (1600) - Owocki, Jacek (2053) 0-1
Kipczak, Jan (1800) - Gabrysiak, Marian (1800) 0,5-0,5
Bieszczad, Magdalena (1600) - Żak, Klaudia (1800) 1-0


IX runda 29.02.2004

UKS Debiut Przedwojów - LZS Goniec Żarów 4,5-1,5

Winter, Jacek (2077) - Stec, Czesław (1800) 1-0
Kmiecik, Wojciech (1940) - Paradowski, Paweł (1800) 0,5-0,5
Jurkowski, Marcin (2068) - Paradowski, Stefan (1800) 1-0
Lipień, Wiesław (2029) - Garbacz, Marcin (1600) 1-0
Sobota, Józef (1800) - Kipczak, Jan (1800) 0-1
Kmiecik, Emilia (1800) - Bieszczad, Magdalena (1600) 1-0


X runda 7.03.2004

LZS Goniec Żarów - AZS Politechnika Wrocław 2-4

Paradowski, Paweł (1800) - Lercel, Michał (2196) 0-1
Szkut, Piotr (1800) - Klukiewicz, Piotr (2135) 0-1
Adamek, Artur (1800) - Ożyhar, Marek(2000) 1-0
Garbacz, Marcin (1600) - Knap, Jerzy (2000) 0-1
Bieszczad, Michał (1600) - Bieniek, Kazimierz (1800) 1-0
Bieszczad, Magdalena (1600) - Nowakowska, Marta (1800) 0-1


XI runda 21.03.2004

KSz Wielka Pieniawa Polanica Zdrój - LZS Goniec Żarów 3-3

Drążek, Władysław (2099) - Paradowski, Paweł (1800) 0-5-0,5
Dudek, Wojciech (1961) - Szkut, Piotr (1800) 1-0
Klimowicz, Jan (1800) - Paradowski, Stefan (1800) 0,5-0,5
Gadek, Michał (1800) - Garbacz, Marcin (1600) 0-1
Żak, Paweł (1800) - Bieszczad, Michał (1600) 0-1
Walas, Aleksandra (1600) - Bieszczad, Magdalena (1600) 1-0


Dorobek zawodników:

Adamek Artur 1.5 pkt (6 partii)
Bieszczad Magdalena 2.5 pkt (10)
Bieszczad Michał 2 pkt (2)
Garbacz Marcin 4 pkt (11)
Kipczak Jan 1.5 pkt (3)
Paradowski Paweł 3 pkt (10)
Paradowski Stefan 2 pkt (8)
Stec Czesław 1 pkt (8)
Szkut Piotr 2.5 pkt (7)