• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2000/01 - Dolnośląska Klasa A

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa po 11 rundach

Mc Drużyna Pkt
1 Ogniwo Legnica 47
2 Zebra Jaworzyna Śląska 45.5
3 Polar Wrocław 34.5
4 Pieniawa Polanica Zdrój 32.5
5 Rokita Brzeg Dolny 31.5
6 Caissa Złoty Stok 29.5
7 Centrum Syców 25.5
8 Piast Bolków 24.5
9 Goniec Żarów 23.5
10 MDK Fabryczna Wrocław 21.5
11 Debiut Wrocław 14.5

 

Tabela wyników (wg numerów startowych)

Nr Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Suma
1. Piast Bolków   0 3.5 2.5 2.5 3.5 3.5 3 2 3 1 24.5
2. Zebra Jaworzyna Śląska 6   2 4 5 4 6 5 5.5 4.5 3.5 45.5
3. Ogniwo Legnica 2.5 4   5.5 4.5 5.5 6 6 4 4.5 4.5 47
4. Pieniawa Polanica Zdrój 3.5 2 0.5   3 3 5.5 4 5 3 3 32.5
5. Caissa Złoty Stok 3.5 1 1.5 3   5 5 3 2 2 3.5 29.5
6. Goniec Żarów 2.5 2 0.5 3 1   4.5 3 4 1 2 23.5
7. Debiut Wrocław 2.5 0 0 0.5 1 1.5   4 2.5 2 0.5 14.5
8. MDK Fabryczna Wrocław 3 1 0 2 3 3 2   3 3 1.5 21.5
9. Centrum Syców 4 0.5 2 1 4 2 3.5 3   2.5 3 25.5
10. Rokita Brzeg Dolny 3 1.5 1.5 3 4 5 4 3 3.5   3 31.5
11. Polar Wrocław 5 2.5 1.5 3 2.5 4 5.5 4.5 3 3   34.5



Wyniki poszczególnych rund:

I runda 29.10.2000

LZS Goniec Żarów - Debiut Wrocław 4,5-1,5
Paradowski Paweł (1800) - Grzelak Arseniusz (1800) 1-0
Szkut Piotr (1800) - Terlecki Andrzej (1800) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) - Bohdanowicz Tomasz (1800) 1-0
Paradowski Stefan (1800) - Hałas Marek (1800) 0-1
Dranka Wacław (1800) - Hodowany Wojciech (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) - Drgas Magdalena (1000) 1-0


II runda 05.11.2000

MDK Fabryczna Wrocław - LZS Goniec Żarów 3-3
Laszczowski Adam (1800) - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Świerk Mariusz (1800) - Szkut Piotr (1800) 0-1
Kucfir Adam (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Wieczorek Lech (1800) - Paradowski Stefan (1800) 0,5-0,5
Kolasiński Krzysztof (1800) - Kipczak Jan (1800) 1-0
Żeberska Justyna (1600) - Bieszczad Magdalena(1600) 0,5-0,5


III runda 19.11.2000

LZS Goniec Żarów - DK Centrum Syców 4-2
Szkut Piotr (1800) - Kisiel Mariusz (2000) 0,5-0,5
Stec Czesław (1800) - Rosiek Ryszard (1800) 1-0
Paradowski Stefan (1800) - Kisiel Łukasz (1800) 0-1
Dranka Wacław (1800) - Stronias Lech (1800) 0,5-0,5
Bieszczad Michał (1600) - Chmura Kazimierz (1800) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) - Jankiewicz Katarzyna (1100) 1-0


IV runda 03.12.2000

MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Goniec Żarów 5-1
Wasylkiewicz Andrzej (2000) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Czarny Paweł (2000) - SzkutPiotr (1800) 0,5-0,5
Michałek Artur (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Tomalak Stanisław (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Kuprowski Czesław (1800) - Dranka Wacław (1800) 1-0
Papciak Julita (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 1-0


V runda 21.01.2001

LZS Goniec Żarów - KS Polar Wrocław 2-4
Paradowski Paweł - Sadowski Jan (2109) 1-0
Szkut Piotr (1800) - Oboron Jerzy (2000) 0-1
Stec Czesław (1800) - Jarzębowicz Mateusz (2000) 0-1
Paradowski Stefan (1800) - Jagieła Piotr (2025) 0-1
Trzpiot Marcin (1600) - Markiewicz Stanisław (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1400) - Malinow Magdalena (1250) 1-0


VI runda 28.01.2001

UKS Piast Bolków - LZS Goniec Żarów 3,5-2,5

Pawlak Robert (1800) - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kania Zbigniew (1800) - Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Podgajny Jerzy (1800) - Stec Czesław (1800) 1-0
Podgajny Tadeusz (1600) - Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Czerniakowski Oskar (1000) - Kipczak Jan (1800) 1-0
Kania Edyta (1000) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1


VII runda 11.02.2001

LZS Goniec Żarów - KSz Zebra Jaworzyna Śląska 2-4

Paradowski Paweł (1800) - Morcinek Marian (2291) 0-1
Szkut Piotr (1800) - Niewiadomski Jarosław (1800) 0-1
Paradowski Stefan (1800) - Dudek Romuald (1800) 1-0
Trzpiot Marcin (1600) - Półtorak Michał (1800) 0-1
Kipczak Jan (1800) - Kilański Janusz (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Kalista Agnieszka (1600) 1-0


VIII runda 18.02.2001

DSI LKS Iskra Kochlice - LZS Goniec Żarów 5,5-0,5
Cybulak Adam (2250) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Drelinkiewicz Tadeusz (2128) - Stec Piotr (1800) 1-0
Helaszek Edward (2181) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Stokłosa Seweryn (2073) - Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Barabasz Marian (1800) - Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Jóźwik Grażyna (1900) - Bieszczad Magdalena (1600) 1-0


IX runda 04.03.2001

LZS Goniec Żarów - KSz Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 3-3
Paradowski Paweł (1800) - Stefaniak Wojciech (2000) 1-0
Szkut Piotr (1800) - Dzieczkaniec Wiesław (1800) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Berliński Marek (1600) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Dudek Wojciech (2000) 0,5-0,5
Bieszczad Michał (1600) - Klimowicz Jan (1200) 0,5-0,5
Bieszczad Magdalena (1600) - Król Agnieszka (1000) 0-1


X runda 08.04.2001

KSz Caissa Złoty Stok - LZS Goniec Żarów 5-1
Król Wojciech (2000) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Kupis Andrzej (1800) - Szkut Piotr (1800) 0,5-0,5
Wąsik Marek (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Siembab Bartosz (1800) - Trzpiot Marcin (1600) 1-0
Słówko Krzysztof (1800) - Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Zawadzka Agnieszka (1000) - Grzybowska Monika (1000) 1-0


XI runda 25.03.2001

LZS Goniec Żarów - pauza


Dorobek zawodników:
Bieszczad Magdalena 5.5 pkt (9 partii)
Bieszczad Michał 1.5 pkt (2)
Dranka Wacław 1.5 pkt (3)
Grzybowska Monika 0 pkt (1)
Kipczak Jan 1.5 pkt (6)
Paradowski Paweł 5 pkt (9)
Paradowski Stefan 1.5 pkt (8)
Stec Czesław 1 pkt (4)
Szkut Piotr 3.5 pkt (9)
Trzpiot Marcin 0 pkt (5)
Zdanowski Adrian 2.5 pkt (4)