• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 1999/2000 - Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego Seniorów

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa po 7 rundach (szwajcar)

M-ce Drużyna Pkt. Liczba zw.

1 KSz Sudety Kłodzko 33 18

2 LTSz Proskór Legnica 28 16

3 AZS Politechnika Wrocław 25 10

4 MKS MDK Śródmieście II Wrocław 23.5 14

5 KKS Polonia II Wrocław 23 13

6 MKS Pogoń Oleśnica 22 11

7 UKS Debiut Przedwojów 22 8

8 ASSz Miedź II Legnica 21.5 11

9 MKS Rokita Brzeg Dolny 21 13

10 LZS TOK Trzebnica 21 8

11 SOK Zebra Jaworzyna Śl. 20 9

12 TKKF Energetyk Wałbrzych 20 9

13 KS Polar Wrocław 20 7

14 KSz Caissa Złoty Stok 19.5 12

15 KS Wielka Pieniawa Polanica 19.5 6

16 KSz Debiut Wrocław 18 10

17 AZS Uniwersytet Wrocław 17 9

18 LZS Goniec Żarów 16.5 6

19 MDK Wrocław Fabryczna 15 7

20 KSz Centrum Syców 14.5 3

 

Wyniki poszczególnych rund:

I runda 31.10.1999

MKS Pogoń Oleśnica - LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Skubis Feliks (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Niczypor Mieczysław (2000) - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Hałapacz Arkadiusz (1800) - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Serafin Jan (1800) - Szkut Piotr (1000) 0-1
Dziemieszonek Mateusz (1800) - Bieszczad Michał (1600) 1-0
Gruz Ewa (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 1-0


II runda 14.11.1999

SOK Zebra Jaworzyna Śląska [2.5] - LZS Goniec Żarów [2.5] 1,5-4,5

Niewiadomski Jarosław (1800) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Dudek Romuald (1800) - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Kiliański Janusz (1800) - Paradowski Paweł (1800) 0-1
Kaliś Jan (1800) - Szkut Piotr (1000) 0-1
Gabrysiak Marian (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0-1
Kalista Agnieszka (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1


III runda 28.11.1999

LZS Goniec Żarów [7.0] - KKS Polonia II Wrocław [7.5] 1-5
Paradowski Stefan (1800) - Pankiewicz Tomasz (2185) 0-1
Stec Czesław (1800) - Siwik Rafał (1800) 0-1
Paradowski Paweł (1800) - Grzywak Zbigniew (2000) 1-0
Szkut Piotr (1000) - Mamczar Michał (2000) 0-1
Bieszczad Michał (1600) - Ulanicka Aleksandra 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Nowak Danuta (1800) 0-1


IV runda 12.12.1999

LZS Goniec Żarów [8.0] - KSz Debiut Wrocław [8.0] 5-1

Paradowski Stefan (1800) - Bohdanowicz Tomasz (1800) 1-0
Paradowski Paweł (1800) - Terlecki Andrzej (1800) 0,5-0,5
Szkut Piotr (1000) - Hałas Marek (1800) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) - Hodowany Wojciech (1800) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Kulpa Aleksander (160) 1-0
Bieszczad Magdalena (1600) - Kozieł Elżbieta (1400) 1-0


V runda 30.01.2000

AZS Politechnika Wrocław [15.0] - LZS Gonie Żarów [13.0] 5,5-0,5

Klukiewicz Piotr (2125) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Kruszek Piotr (2103) - Stec Czesław (1800) 1-0
Motyl Tomasz (2052) - Paradowski Paweł (1800) 1-0
Knap Jerzy (2000) - Szkut Piotr (1000) 0,5-0,5
Gromek Wojciech (2034) - Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Nowakowska Marta (1900) - Bieszczad Magdalena (1600) 1-0


VI runda 12.03.2000

UKS Debiut Przedwojów [13.5] - LZS Goniec Żarów [13.5] 4,5-1,5

Winter Jacek (2000) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Lipień Wiesław (1800) - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Jurkowski Marcin (1800) - Szkut Piotr (1000) 1-0
Arendarczyk Marek (1600) - Kipczak Jan (1800) 1-0
Kmiecik Wojciech (1600) - Bieszczad Michał (1600) 1-0
Kmiecik Emilia (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 0-1


VII runda 26.03.2000

LZS Goniec Żarów [15.0] - KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój [15.0] 1,5-4,5

Paradowski Stefan (1800) - Dzieczkaniec Wiesław (1800) 0-1
Stec Czesław (1800) - Berliński Marek (1600) 0,5-0,5
Szkut Piotr (1000) - Kaliniak (1400) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) - Klimowicz Jan (1000) 0,5-0,5
Bieszczad Michał (1600) - Dudek 0-1
- + Śpiączka Edyta (1400) 0-1


Mecz o 17-20 miejsce 09.04.2000

MDK Fabryczna Wrocław - LZS Goniec Żarów 4-2

Grunas Andrzej (2003) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Laszczkowski Adam (1800) - Stec Czesław (1800) 0,5-0,5
Kolasiński Krzysztof (1800) - Szkut Piotr (1000) 1-0
Niemiec Zbigniew (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Świerk Mariusz (1800) - Siemiątkowski Marek (1600) 0-1
Żeberska Marcjanna (1600) - Bieszczad Magdalena (1600) 1-0


Mecz o 19-20 miejsce 16.04.2000

LZS Goniec Żarów - AZS Uniwersytet Wrocław 1-5

Paradowski Stefan (1800) - Sadowski Jan (2109) 0-1
Szkut Piotr (1000) - Jarzębowicz Mateusz (2033) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Najbar Jerzy (1800) 0-1
Kipczak Jan (1800) - Krukowski Jan (1800) 0-1
Siemiątkowski Marek (1600) - Rawicki Jacek (1800) 0-1
Bieszczad Magdalena (1600) - Malinow Magda (1250) 1-0


Dorobek zawodników:

Bieszczad Magdalena 4 pkt (8 partii)
Bieszczad Michał 0 pkt (4)
Kipczak Jan 1 pkt (3)
Paradowski Paweł 3.5 pkt (5)
Paradowski Stefan 1 pkt (9)
Siemiątkowski Marek 1 pkt (2)
Stec Czesław 2.5 pkt (7)
Szkut Piotr 3.5 pkt (6)
Zdanowski Adrian 3.5 pkt (7)