• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 1998 - Drużynowe Mistrzostwa Seniorów Województwa Wałbrzyskiego

Utworzono: czwartek, 02, kwiecień 2015
Tabela końcowa po 9 rundach

M Drużyna Pkt Mecz.
1 GLKS Sokół Nowa Ruda 38 23
2 MLKSz Hetman Wałbrzych 37 23
3 KSz Gambit Świdnica 34,5 20
4 KSz Sudety Kłodzko 31,5 17
5 TKKF Energetyk I Wałbrzych 30 13
6 SOK Karolina Jaworzyna Śląska 28 14
7 LZS Goniec Żarów 21 7
8 TKKF Energetyk II Wałbrzych 20,5 4
9 KSz Caissa Złoty Stok 20 5
10 LKS Niemczanka Niemcza 9,5 4

Tabela wyników (wg numerów startowych)

Nr Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suma
1. LKS Niemczanka Niemcza   1 0 3.5 0 0 0 2 0 3 9.5
2. MKSz Hetman Wałbrzych 5   3 4 4 3 6 4.5 2.5 5 37
3. KSz Gambit Świdnica 6 3   4.5 3.5 5 3 4 1 4.5 34.5
4. LZS Goniec Żarów 2.5 2 1.5   1 3.5 1 3 2 4.5 21
5. TKKF Energetyk I Wałbrzych 6 2 2.5 5   4.5 1.5 3 2 3.5 30
6. TKKF Energetyk II Wałbrzych 6 3 1 2.5 1.5   2.5 2 1 1 20.5
7. KSz Sudety Kłodzko 6 0 3 5 4.5 3.5   2.5 3 4 31.5
8. SOK Karolina Jaworzyna Śl. 4 1.5 2 3 3 4 3.5   1.5 5.5 28
9. GLKS Sokół Nowa Ruda 6 3.5 5 4 4 5 3 4.5   3 38
10. KSz Caissa Złoty Stok 3 1 1.5 1.5 2.5 5 2 0.5 3   20



Wyniki poszczególnych rund:

I runda 5.04.1998


LZS Goniec Żarów - KSz Sudety Kłodzko 1-5
Dranka Wacław (1800) - Kopeć Mariusz (2170) 0,5-0,5
Paradowski Stefan (1800) - Machlowski Sławomir (2085) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Hudziak Paweł (2000) 0-1
Kipczak Jan (1800) - Łasut Ryszard (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) - Brejer Zbigniew (1600) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) - Ślęzak Agnieszka (1600) 0,5-0,5

II runda 19.04.1998

SOK Karolina Jaworzyna Śl. - LZS Goniec Żarów 3-3
Niewiadomski Jarosław (1800) - Jęndro Roman (1800) 1-0
Kiliański Janusz (1800) - Dranka Wacław (1800) 1-0
Półtorak Michał (1800) - Paradowski Stefan (1800) 0-1
Gabrysiak Marian (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 0,5-0,5
Romecki Zbigniew (2000) - Bieszczad Dominik (1800) 0,5-0,5
Palej Agnieszka (1000) - Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

III runda 15.05.1998

LZS Goniec Żarów - GLKS Sokół Nowa Ruda 2-4
Dranka Wacław (1800) - Chmielarz Zenon (2160) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Szydełko Kazimierz (2115) 1-0
Kipczak Jan (1800) - Kruczyński Marek (2060) 0-1
Bieszczad Dominik (1800) - Wójcik Roman (2100) 1-0
Pałaszewski Jan (1400) - Rakowiecki Andrzej (1800) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) - Kuchta Danuta (2065) 0-1

IV runda 17.05.1998

LKS Niemczanka Niemcza - LZS Goniec Żarów 3,5-2,5
Dudek Romuald (1800) - Dranka Wacław (1800) 1-0
Gawlik Romuald (1000) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Srul Ajzenberg (1400) - Zdanowski Adrian (1600) 0-1
Sowiński Stanisław (1800) - Kipczak Jan (1800) 0,5-0,5
Szota Aleksandra (1000) - Pałaszewski Jan (1400) 1-0
Zalewska Ewa (1400) - Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

V runda 24.05.1998

LZS Goniec Żarów - MKSz Hetman Wałbrzych 2-4
Paradowski Stefan (1800) - Panbukczijan Aris (2000) 0-1
Zdanowski Adrian (1600) - Lelów Andrzej (1800) 0-1
Henik Kazimierz (1000) - Tusk Kazimierz (2070) 0-1
Bieszczad Michał (1600) - Pyrzyński Marian (1800) 1-0
Bieszczad Dominik (1800) - Michalak Władysław (1000) 0-1
Herbeć Agnieszka (1600) +:-

VI runda 4.10.1998

KSz Gambit Świdnica - LZS Goniec Żarów 4,5-1,5
Kowalczuk Wojciech (2160) - Paradowski Stefan (1800) 1-0
Gasek Bogumił (1800) - Zdanowski Adrian (1600) 1-0
Korzekwa Marcin (1800) - Kipczak Jan (1800) 1-0
Jeziorny Grzegorz (1800) - Bieszczad Dominik (1800) 0,5-0,5
Wierzbicki Łukasz (1400) - Bieszczad Michał (1600) 1-0
Kęska Anna (1250) - Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

VII runda 11.10.1998

LZS Goniec Żarów - KSz Caissa Złoty Stok 4,5-1,5
Paradowski Stefan (1800) - Wąsik Marek (1800) 1-0
Stec Czesław (1800) - Bania Grzegorz (1600) 0,5-0,5
Zdanowski Adrian (1600) - Górnicka Katarzyna (1600) 1-0
Henik Kazimierz (1000) - Burczak Bartłomiej (1800) 1-0
Bieszczad Dominik (1800) - Słówko Krzysztof (1600) 0,5-0,5
Herbeć Agnieszka (1600) - Chiciak Małgorzata (1400) 0,5-0,5

VIII runda 25.10.1998

LZS Goniec Żarów - TKKF Energetyk I Wałbrzych 1-5
Paradowski Stefan (1800) - Zieliński Zbigniew (2000) 0-1
Stec Czesław (1800) - Wyrwisz Andrzej (1800) 0,5-,5
Henik Kazimierz (1000) - Rejdych Zenon (2000) 0-1
Bieszczad Dominik (1800) - Kowalski Ryszard (1800) 0-1
Bieszczad Michał (1600) - Mikołajczyk Andrzej (1600) 0,5-0,5
Herbeć Agnieszka (1600) - Szczepańska Mirosława (1250) 0-1

IX runda 6.12.1998

TKKF Energetyk II Wałbrzych - LZS Goniec Żarów 2,5-3,5
Rudel Kazimierz (1800) - Dranka Wacław (1800) 1-0
Wójtowicz Stanisław (1800) - Paradowski Stefan (1800) 0,5-0,5
Zborowski Adam (1600) - Kipczak Jan (1800) 1-0
Biernacki Rudolf (1000) - Bieszczad Michał (1600) 0-1
Nawotczyński Zbigniew (1000) - Pałaszewski Jan (1400) 0-1
Walczak Teresa (1000) - Herbeć Agnieszka (1600) 0-1

Dorobek zawodników:

Bieszczad Dominik 2.5 pkt (6 partii)
Bieszczad Michał 2.5 pkt (5)
Dranka Wacław 0.5 pkt (5)
Henik Kazimierz 1 pkt (3)
Herbeć Agnieszka 4.5 pkt (8)
Jęndro Roman 0 pkt (1)
Kipczak Jan 0.5 pkt (5)
Pałaszewski Jan 1 pkt (3)
Paradowski Stefan 2.5 pkt (9)
Stec Czesław 1 pkt (2)
Zdanowski Adrian 3.5 pkt (7)