• Witamy na stronie klubu szachowego Goniec Żarów

Sezon 2014/15 - IV Dolnośląska Liga Szachowa, gr. Wałbrzyska

Tabela końcowa:

M-ce   Nazwa drużyny   Duże punkty Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1   GLKS Goniec-I Żarów (4a)   21.0 43.5 8;5;6;12;9;10;1;2;3;4; 8.5 9.0
2   KSz Hetman-I Wałbrzych (5a)   18.0 40.5 10;3;4;5;6;8;12;1;2; 10.0 10.5
3   KS Polanica Zdrój- Wielka Pieniawa (6a)   17.0 37.0 12;2;8;4;9;10;5; 6.5 7.5
4   WOK-I Walbrzych (1a)   14.0 31.5 2;11;12;5;6;8;10; 6.0 6.5
5   UKS Zadrna Kamienna Góra (3b)   14.0 31.5 5;8;10;2;3;12; 6.5 5.0
6   KSz Jelonka-I Jelenia Góra (2a)   12.0 28.0 4;10;1;12;5; 8.0 8.0
7   UKS Giecek -II Radków (6b)   9.0 24.0 8;4;10;5; 6.5 5.5
8   GLKS Goniec-II Żarów (4b)   8.0 23.5 5;10;2; 3.5 3.0
9   KSz Jelonka-II Jelenia Góra (2b)   7.0 25.0 10;1; 2.0 4.0
10   KSz Jelonka-III Jelenia Góra (3a)   6.0 19.0 10;2;4; 5.0 3.0
11   WOK-II Wałbrzych (1b)   6.0 17.5 3;10; 3.0 4.0
12   KSz Hetman-II Wałbrzych (5b)   0.0 3.0   0.5 0.0

 

I runda - Żarów 21.11.2014

Goniec I Żarów - Goniec II Żarów 4,5-0,5

Kowalczuk Wojciech - Bieszczad Michał 1-0
Szmyd Marek - Mozol Dawid ½-½
Daniel Damian - Woźny Jan 1-0
Zieliński Zbigniew - Serwin Krzysztof 1-0
Borowski Przemysław - Sojski Ernest 1-0


II runda - Kamienna Góra, 30.11.2014

KSz Jelonka III Jelenia Góra - Goniec I Żarów 0-5

Kosmala Dominik - Kowalczuk Wojciech 0-1
Świercz Nikodem - Szmyd Marek 0-1
Bartłomowicz Jakub - Daniel Damian 0-1
Bartłomowicz Tomasz - Zieliński Zbigniew 0-1
Świercz Patryk - Borowski Przemysław 0-1

UKS Zadrna Kamienna Góra - Goniec II Żarów 3-2

Czoch Karol - Bieszczad Michał ½ - ½
Wagiel Michał - Cygan Mirosław ½ - ½
Wiatrowski Damian - Mozol Dawid ½ - ½
Poborca Łukasz - Woźny Jan ½ - ½
Szpargała Łukasz - Sojski Ernest 1-0

III runda - Kamienna Góra, 30.11.2014

Goniec I Żarów - UKS Zadrna Kamienna Góra 4,5-0,5

Kowalczuk Wojciech - Czoch Karol 1-0
Szmyd Marek - Wagiel Michał 1-0
Daniel Damian - Poborca Łukasz ½ - ½
Zieliński Zbigniew - Szpargała Łukasz 1-0
Borowski Przemysław - Czoch Hubert 1-0

Goniec II Żarów - KSz Jelonka III Jelenia Góra 4-1

Bieszczad Michał - Kosmala Dominik 0-1
Cygan Mirosław - Świercz Nikodem 1-0
Mozol Dawid - Bartłomowicz Jakub 1-0
Woźny Jan - Bartłomowicz Tomasz 1-0
Sojski Ernest - Świercz Patryk 1-0


IV runda - Radków, 7.12.2014

KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój - Goniec I Żarów 2,5-2,5

Dzieczkanie, Piotr - Szmyd Marek ½ - ½
Widera Jan - Daniel Damian 0-1
Drążek Władysław - Zieliński Zbigniew 1-0
Górecki Janusz - Borowski Przemysław 0-1
Żak Paweł - Król Henryk 1-0

UKS Giecek II Radków - Goniec II Żarów 3,5-1,5

Majocha Piotr - Bieszczad Michał 1-0
Szydełko Michał - Cygan Mirosław 1-0
Lechman Gabriel - Mozol Dawid 0-1
Szuber Dawid - Woźny Jan ½ - ½
Majocha Tomasz - Serwin Krzysztof 1-0

V runda - Radków, 7.12.2014

Goniec I Żarów - UKS Giecek II Radków 3-2

Szmyd Marek - Majocha Piotr ½ - ½
Daniel Damian - Szydełko Michał 1-0
Zieliński Zbigniew - Lechman Gabriel 1-0
Król Henryk - Szuber Dawid ½ - ½
BYE - Majocha Tomasz - +

Goniec II Żarów - KS Wielka Pieniawa Polanica Zdrój 1,5-3,5

Bieszczad Michał - Dzieczkaniec Piotr 0-1
Cygan Mirosław - Dzieczkaniec Wieslaw 0-1
Mozol Dawid - Widera Jan ½ - ½
Woźny Jan - Górecki Janusz 0-1
Serwin Krzysztof - Żak Paweł 1-0


VI runda - Żarów, 18.01.2015

Goniec I Żarów - KSz Hetman I Wałbrzych 3-2

Kowalczuk Wojciech - Zych Marek ½ - ½
Szmyd Marek - Rychlik Piotr 1-0
Daniel Damian - Kacprzak Robert 1-0
Zieliński Zbigniew - Zawadzki Łukasz ½ - ½
Borowski Przemysław - Patyk Anna 1-0

Goniec II Żarów - KSz Hetman II Wałbrzych 5-0 v.o.

Drużyna KSz Hetman II Wałbrzych nie stawiła się na mecz

VII runda - Żarów, 18.01.2015

KSz Hetman I Wałbrzych - Goniec II Żarów 4,5-0,5

Zych Marek - Bieszczad Michał ½ - ½
Rychlik Piotr - Cygan Mirosław 1-0
Kacprzak Robert - Mozol Dawid 1-0
Zawadzki Łukasz - Woźny Jan 1-0
Patyk Anna - Serwin Krzysztof 1-0

KSz Hetman II Wałbrzych - Goniec I Żarów 0-5 v.o.

Drużyna KSz Hetman II Wałbrzych nie stawiła się na mecz


VIII runda - Wałbrzych, 15.02.2015

WOK I Walbrzych - Goniec I Żarów 1,5-3,5

Szewczyk Jacek - Szmyd Marek ½ - ½
Stoop Jan - Daniel Damian 0-1
Jeske Jerzy - Zieliński Zbigniew 0-1
Skowroński Wojciech - Borowski Przemysław 0-1
Klepacki Sebastian - Król Henryk 1-0

WOK II Wałbrzych - Goniec II Żarów 2-3

Wójtowicz Stanisław - Stec Czesław ½ - ½
Bieliński Kazimierz - Cygan Mirosław 1-0
Biernacki Rudolf - Mozol Dawid 0-1
Luboński Andrzej - Woźny Jan 0-1
Bieliński Robert - Sojski Ernest ½ - ½

IX runda - Wałbrzych, 15.02.2015

Goniec I Żarów - WOK II Wałbrzych 4-1

Daniel Damian - Mikołajczyk Andrzej 1-0
Zieliński Zbigniew - Bieliński Kazimierz 1-0
Borowski Przemysław - Biernacki Rudolf 1-0
Król Henryk - Luboński Andrzej ½ - ½
Adamek Artur - Bieliński Robert ½ - ½

Goniec II Żarów - WOK I Wałbrzych 0,5-4,5

Stec Czesław - Szewczyk Jacek ½ - ½
Cygan Mirosław - Stoop Jan 0-1
Mozol Dawid - Jeske Jerzy 0-1
Woźny Jan - Skowroński Wojciech 0-1
Sojski Ernest  - Klepacki Sebastian 0-1


X runda - Żarów, 01.03.2015

Goniec I Żarów - KSz Jelonka I Jelenia Góra 3,5-1,5

Kowalczuk Wojciech - Łada Ireneusz ½ - ½
Szmyd Marek - Woroszczuk Jan ½ - ½
Daniel Damian - Kmiecik Emilia 1-0
Zieliński Zbigniew - Krzyżak Jan ½ - ½
Borowski Przemysław - Słowik Julia 1-0

Goniec II Żarów - KSz Jelonka II Jelenia Góra 2,5-2,5

Stec Czesław - Świątkowski Piotr ½ - ½
Bieszczad Michał - Bienkiewicz Adam 0-1
Cygan Mirosław - Wąsala Wiktoria 0-1
Mozol Dawid - Adamczyk Dominik 1-0
Woźny Jan - Hebda Piotr 1-0

XI runda - Żarów, 01.03.2015

KSz Jelonka II Jelenia Góra - Goniec I Żarów 0-5

Świątkowski Piotr - Szmyd Marek 0-1
Bienkiewicz Adam - Daniel Damian 0-1
Wąsala Wiktoria - Zieliński Zbigniew 0-1
Adamczyk Dominik - Borowski Przemysław 0-1
Hebda Piotr - Adamek Artur 0-1

KSz Jelonka I Jelenia Góra - Goniec II Żarów 2,5-2,5

Łada Ireneusz - Stec Czesław 1-0
Woroszczuk Jan - Bieszczad Michał 1-0
Kmiecik Emilia - Cygan Mirosław ½ - ½
Krzyżak Jan - Mozol Dawid 0-1
Słowik Julia - Woźny Jan 0-1